skip to Main Content
Meniu

„Tėvai prieš narkotikus“ pakvietė į šventę, Lietuvos policijos žurnalas POLICIJA Nr. 1 (89–427)

Artėjant Kalėdoms, visuomeninės organizacijos „Tėvai prieš narkotikus“ Vilniaus apskrities padalinio vadovė Žana Chiminienė su bendraminčiais policijos pareigūnais ir rėmėjais kone 100 sostinės moksleivių pakvietė į Vilniaus M. Dobužinskio vidurinę mokyklą – čia jų laukė nuotakingas koncertas ir Kalėdų senelio dovanos.

Į tradiciniu tapusį renginį susirinko minėtos organizacijos projektų dalyviai, socialiai remtini ir policiją dominantys vaikai, ne vienus metus kartu stovyklavę, rungęsi sporto varžybose, vykę į ekskursijas bei susitikimus su įdomiais žmonėmis.

Prie kalėdinės eglutės vaikai žiūrėjo filmuką apie drauge praleistą vasarą, klausėsi policijos kapeliono Aušvydo Belicko ir Vilniaus m. VPK Viešosios tvarkos tarnybos prevencijos skyriaus specialistės Nomedos Cibarauskienės žodžių, stebėjo mago, buvusio policijos komisaro, dabar – „Privačių detektyvų biuro“ vadovo Olego Rimano triukus, policijos tarnybinių šunų pasirodymą. Susirinkusiuosius linksmino M.Dobužinskio vidurinės mokyklos dainininkai ir šokėjai.

Back To Top