skip to Main Content
Meniu

Informacijos rinkimas dėl santuokinės neištikimybės

„Mano vardas - Šerlokas Holmsas. Mano darbas - žinoti tai, ko kiti žmonės nežino.“
Šerlokas Holmsas

Print
bni-proud-member

Santuoka – svarbus žingsnis, kurį žengę asmenys dalijasi ne tik vargais ir džiaugsmais, bet ir turtu bei įsipareigojimais. Jūs turite teisę žinoti, ar Jūsų partneris yra patikimas ir jaustis saugiai.

Sutuoktiniai ar partneriai įsipareigoja vienas kitam būti ištikimi ir lojalūs. Taip pat jie bendrai tvarko savo turtą ir stengiasi puoselėti tarpusavio santykius. Nutinka taip, kad dėl nepaaiškinamų priežasčių partnerio elgesys pasikeičia ir atsiranda įtarimų dėl galimos neištikimybės. Vardan šeimos ramybės, Jums padės mūsų privačių detektyvų teikiama paslauga – informacijos rinkimas civilinei bylai dėl santuokinės neištikimybės. Jie išsiaiškins ar Jūsų artimas žmogus negyvena slapto gyvenimo, kuris kelia grėsmę jūsų santykiams.

Informacijos rinkimas dėl santuokinės neištikimybės ir stebėjimas dažnai yra susijęs su santuokinės (ar partnerių) neištikimybės atvejo tyrimu, kai galima surinkti visus galimus neištikimybės faktus ir visiškai ją įrodyti. Užsakant šią paslaugą, privatus detektyvas rekomenduoja bendradarbiauti ne tik su juo, bet ir su savo advokatu, jei prireiktų pradėti teisminį skyrybų procesą.

Tiriant neištikimybės atvejį, įtariamas asmuo yra stebimas, gali būti viešoje vietoje filmuojamas ir fotografuojamas. Užsakovui pateikta informacija leis įsitikinti, kad nuogąstavimai buvo nepagrįsti arba įgyti nenuginčijamus išdavystės įrodymus.

Jei pora yra linkusi išsaugoti savo santykius ir jiems labai svarbu besąlygiškai pasitikėti vienas kitu, tuomet galima rinktis paprastesnį tyrimo būdą, kai vienas iš sutuoktinių papasakoja apie susiklosčiusias aplinkybes, sukėlusias įtarimus dėl neištikimybės, privačiam detektyvui. Privatus detektyvas ir kaina už jo paslaugas yra apskaičiuojama, priklausomai nuo situacijos, naudodamas melo atpažinimo metodus, užduodant specialius klausimus, išsiaiškina ar neištikimybės faktas yra realus ar tai tiesiog buvo dviprasmiškai susiklosčiusi situacija. Tokio tyrimo kaina yra žemesnė, todėl poreikiui esant, galima po kiek laiko pakartoti apklausą ir palyginti tyrimų rezultatus. Galima patvirtinti, kad sutuoktinio stebėjimas ir neištikimybės tyrimas yra gana populiarios paslaugos, teikiamos gyventojams.

Į privačių detektyvų biurą, dėl santuokinės neištikimybės tyrimo besikreipiantys asmenys siekia apginti savo interesus ir gauti reikalingos informacijos, pasirūpinti vaikų saugumu bei apsaugoti juos nuo neigiamo aplinkos poveikio. Mes esame pasiruošę padėti išsiaiškinti realius faktus ir jaustis užtikrintai dėl savo santykių ateities.

Back To Top