skip to Main Content
Meniu

Pasiklausymo įrangos aptikimas

„Mums tylint, kalbės darbai.“
Lucijus Anėjus Seneka

Print
bni-proud-member

Pasiklausymo įrangos aptikimo paslauga

Verslo klientai dažnai patiria nemažai streso vesdami svarbius verslo sandorius ar derybas, susijusias su finansinėmis investicijomis, verslo plėtros projektais, užsakymais ar pirkimais. Neretai tenka pasirūpinti ir papildomomis apsaugos priemonėmis, padedančiomis išvengti svarbios informacijos nutekėjimo, išlaikyti konfidencialumą, apsvarstant sutarčių sąlygas ar strateginius veiksmus su partneriais. Dėl šių priežasčių siūlomos paslaugos verslui: pasiklausymo įrangos aptikimas ir elektroninių blakių paieška, o mūsų privatus detektyvas yra ne kartą kviečiamas į įvairius objektus, kur atlieka prevencinę patikrą, siekiant nustatyti ar kliento informacijos nėra mėginama išgauti slaptai pasiklausant. Po tokių patikrų klientus galime aprūpinti ir tam tikrais įrenginiais, kurie padės užtikrinti susitikimų konfidencialumą. Tai darome teisėtai, vadovaudamasi LR Privačios detektyvinės veiklos įstatymo 21 straipsnio 5 ir 7 punktais.

Šio straipsnio nuostatos yra tokios:

Privatus detektyvas, privačių detektyvų grupė ar privačių detektyvų bendrija, nepažeisdami įstatymų, gali teikti šias privačios detektyvinės veiklos paslaugas:

5) kliento komercinės, gamybinės ir (ar) profesinės paslapčių apsaugos užtikrinimas, techninio saugumo užtikrinimas savininko (teisėto valdytojo) patalpose, transporto priemonėse ar kitose kliento teisėtai valdomose vietose, taip pat elektroniniuose informacijos saugojimo ir elektroninių ryšių įrenginiuose, apsaugos nuo neteisėto informacijos rinkimo techninėmis priemonėmis užtikrinimas;

7) konfidencialumo reikalaujančių susitikimų rengimas.

Kaip vyksta slaptas pasiklausymas?

Neprofesionaliam slaptam pasiklausymui dažniausiai yra naudojami prekyboje laisvai parduodami UFM ar GSM dažniu veikiantys įrenginiai, kurie aktyvuojasi savaime, užfiksavę garsą. Tuomet toks įrenginys automatiškai paskambina į suinteresuoto asmens telefoną ir atvirkščiai, ir taip slapta yra klausomasi vykstančio pokalbio. Pasiklausymo įranga  yra  labai kompaktiška, todėl lengvai gali būti paslepiamos arba įmontuotos stalinėse lempose, interjero dekoro elementuose, žaisluose, kuprinėse, drabužiuose, automobiliuose ir kitur. Pasiklausymui gali būti naudojami ir įvairūs „slapti” diktofonai, vaizdo kameros, atrodančios kaip įprasti daiktai, pvz. rašikliai, pakrovėjai, USB, laikrodžiai, davikliai ir kiti patalpoje esantys daiktai. Tuomet verta kreiptis dėl seklių paslaugos – informacijos rinkimo prietaisų paieškos ir patalpų patikros.

Mūsų privačių detektyvų atliekamas pasiklausymo įrangos aptikimas ir elektroninių blakių paieška padės surasti paslėptus pasyvaus veikimo skaitmeninius įrašymo prietaisus, slaptai sumontuotus radijo mikrofonus; vaizdo siųstuvus, transliuojančius informaciją radijo kanalais ar veikiančiomis ryšio linijomis, specialiai praklotais kabeliais ir 220 V elektros tinklo linijomis. Taip pat klientui pageidaujant, kartu su IT saugumo partneriais galima patikrinti ar jo informacija esanti kompiuteryje yra tinkamai apsaugota. Garantuojame visišką konfidencialumą, nes visus sekimo patikros darbus atlieka aukščiausio lygio kvalifikuoti specialistai ir daugiametę patirtį turintys privatūs detektyvai.

Kokie prietaisai naudojami patikrai?

Tokioms patikroms pagrinde naudojame:

  • Nelinijinis detektorius – naudojamas atliekant paieškos veiksmus patalpose, transporte ir yra skirtas specialioms techninėms priemonėms bei kitiems įtaisams, kurių gamyboje naudojami puslaidininkių komponentai, aptikti.
  • Optinių priemonių detektorius – skirtas aptikti paslėptas bevieles vaizdo kameras, vaizdo kamerų lęšius ir kitas optines priemones.
  • Spektro analizatorius – profesionalus blakių, GPS sekimo įrenginių detektorius, skirtas aptikti paslėptą įrangą, skleidžiantį bevielį signalą, skirtingai nuo kitų detektorių gali aptikti moderniausio tipo slaptą įrangą, kuri gali naudoti skirtingus informacijos perdavimo protokolus. Taip pat šis detektorius aptinka visą klasikinio tipo slaptą įrangą.
  • Multimetras – naudojamas aptikti elektros srovę elektros šaltiniuose bei elektronikos įrenginiuose.
  • Specialūs zondai, veidrodžiai bei prožektoriai – sunkiai prieinamoms vietoms apžiūrėti.
  • Kiti įrankiai vizualiniam apžiūrėjimui.

Patikros kaina ir kiti pastebėjimai

Privataus detektyvo šio darbo kaina priklauso nuo objekto lokacijos, patikros laiko ir patalpų dydžio, nuo priemonių, padedančių užtikrinti svarbių susitikimų techninį saugumą. Kadangi tai aukštos kvalifikacijos specialistų teikiama paslauga, atitinka tam ir kaina. Kiekvienu konkrečiu atveju mūsų specialistai atsakys jums į visus kilusius klausimus.

Patikros atlikimo metu klientui pageidaujant pagrindinėse (pagal svarbą) kabinetuose galime specialiomis holograminėmis plombomis užantspauduoti priėjimo prie tinklų rizikos vietas ar kitaip jas pažymėti.

Šios paslaugos teikimo metu netiriamos neteisėto pasiklausymo per mobilų ryšį galimybės, taip pat netiriami Užsakovo kompiuterinės informacijos apsaugos pažeidimai ar IT technologijų panaudojimas galimam neteisėtam informacijos rinkimui.

Po patikros pateikiamos atitinkamos pagal klientų vertinimus naudingos rekomendacijos.

Patikros įrangos nenuomojome ir neparduodame, nes laikomės nuomones, kad tokius specifinius darbus kokybiškai atlikti gali tik savo srities profesionalai.

Jei reikalinga profesionali pasiklausymo įrangos aptikimo paslauga susisiekite su mumis telefonu +370 615 98777 arba el.paštu info@detective.lt

Back To Top