skip to Main Content
Menu

Pasiklausymo įrangos aptikimas

„Visi kažką žino. Net jei tai yra kažkas ko jie patys nesupranta žiną.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member

Verslo klientai dažnai patiria nemažai streso vesdami svarbius verslo sandorius ar derybas, susijusias su finansinėmis investicijomis, verslo plėtros projektais, užsakymais ar pirkimais. Neretai tenka pasirūpinti ir papildomomis apsaugos priemonėmis, padedančiomis išvengti svarbios informacijos nutekėjimo, išlaikyti konfidencialumą, apsvarstant sutarčių sąlygas ar strateginius veiksmus su partneriais. Dėl šių priežasčių, siūlomos paslaugos verslui: pasiklausymo įrangos aptikimas ir elektroninių blakių paieška, o mūsų privatus detektyvas yra ne kartą kviečiamas į įvairius objektus, kur atlieka prevencinę patikrą, siekiant nustatyti ar kliento informacijos nėra mėginama išgauti slaptai pasiklausant.

Privatus detektyvas ir jo kaina, priklauso nuo priemonių, padedančių užtikrinti techninį saugumą, atliekant patalpų patikrą, kur vykdomas pasiklausymo įrangos aptikimas ir elektroninių blakių paieška. Neprofesionaliam slaptam pasiklausymui dažniausiai yra naudojami prekyboje laisvai parduodami UFM ar GSM dažniu veikiantys įrenginiai, kurie aktyvuojasi savaime, užfiksavę garsą. Tuomet toks įrenginys automatiškai paskambina į suinteresuoto asmens telefoną ir atvirkščiai, ir taip slapta yra klausomasi vykstančio pokalbio. Pasiklausymo įranga  yra  labai kompaktiška, todėl lengvai gali būti paslepiamos arba įmontuotos stalinėse lempose, interjero dekoro elementuose, žaisluose, kuprinėse, drabužiuose, automobiliuose ir kitur. Pasiklausymui gali būti naudojami ir įvairūs „slapti” diktofonai, vaizdo kameros, atrodančios kaip įprasti daiktai, pvz. rašikliai, pakrovėjai, USB, laikrodžiai, davikliai ir kiti patalpoje esantys daiktai. Tuomet verta kreiptis dėl seklių paslaugos – informacijos rinkimo prietaisų paieškos ir patalpų patikros.

Mūsų privačių detektyvų atliekamas pasiklausymo įrangos aptikimas ir elektroninių blakių paieška padės surasti paslėptus pasyvaus veikimo skaitmeninius įrašymo prietaisus, slaptai sumontuotus radijo mikrofonus; vaizdo siųstuvus, transliuojančius informaciją radijo kanalais ar veikiančiomis ryšio linijomis. Taip pat klientui pageidaujant, galima patikrinti ar jo informacija esanti kompiuteryje yra tinkamai apsaugota. Garantuojame visišką konfidencialumą, nes visus sekimo patikros darbus atlieka aukščiausio lygio kvalifikuoti specialistai ir daugiametę patirtį turintys privatūs detektyvai.

Back To Top