skip to Main Content
Meniu

Pirmieji Lietuvoje įteisinti privatūs detektyvai!

„Tiesa ne visuomet išlaisvina; žmonės linkę tikėti gražesniais ir tvarkingiau „įvyniotais“ melais.“
Džoudi Pikou

Print
bni-proud-member

Spaudoje

Privataus seklio duona – su pluta.

  • Rugsėjo 17, 2018

Privataus seklio duona – su pluta   Giedrė MILKEVIČIŪTĖ   Apsilankę privačių detektyvų grupės „Rimanas ir partneriai“ biure įsitikinome, kad šiuolaikiniams šerlokams holmsams darbų nestinga. Seklių darbas - ne visada toks, koks vaizduojamas filmuose ar knygose. Čia dažniausiai narpliojamos nemalonios…

PLAČIAU

Privatūs detektyvai: galimybių panaudojimas saugos struktūrose. Žurnalas „Rizikos faktorius“ 2018 m. balandis

  • Gegužės 31, 2018
Kaip žinia, Europoje ir Lietuvoje vis labiau saugomu tampa asmens privatus gyvenimas, tame tarpe ir vadinamieji asmens duomenys. Privačios saugos struktūros, siekdamos joms keliamų tikslų, dažnai „prisiliečia“ prie asmens privataus gyvenimo, nes renka ir tvarko duomenis apie darbuotojų, klientų ar partnerių elgesį, jų įpročius, jų praeitį ir kt.
PLAČIAU

Privačių detektyvų veikla sprendžiant asmens duomenų apsaugos iššūkius

  • Balandžio 20, 2018
Neužilgo įsigaliosiantis Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (ES) 2016/679 žmogaus privataus gyvenimo neliečiamumo apsaugai suteikia dar didesnį prioritetą lyginant su kitomis saugotinomis vertybėmis, todėl dažnai nėra paprasta nustatyti kaip gyventojai ar verslas galėtų teisėtai įgyvendinti savo teisėtus interesus.
PLAČIAU

Lietuvoje daugėja privačių seklių: šnipinėjami ir sutuoktiniai. Portalas „LRT.lt“

  • Rugpjūčio 20, 2016
LRT radijo laida „Vartotojo gidas“
Privačių detektyvų paslaugas dažniau renkasi ne ištikimybe abejojantys sutuoktiniai, o verslininkai, LRT RADIJUI sako privatus detektyvas Romualdas Zaleckis. Nors detektyvų veiklos nauda didžiulė, Mykolo Romerio universiteto Baudžiamosios teisės ir proceso instituto lektorė dr. Marina Gušauskienė tvirtina, kad tai pažeidžia privatų asmens gyvenimą.
PLAČIAU

Privatus detektyvas papasakojo, kaip sekami politikai. Portalas „Lrytas.lt“

  • Gegužės 19, 2016
Indrė Vainalavičiūtė
„Politika – purvinas reikalas, o jei tikslas labai svarbus – galima ir milijoną kupiūrų pažymėti. Kai atliekama kriminalinė žvalgyba ir procesiniai veiksmai, gali į tai būti įtraukti bankų, saugos tarnybų darbuotojai“, – pokalbio pradžioje atsiduso buvęs kriminalinės policijos pareigūnas, o dabar jau ne vienerius metus privataus detektyvo veikla besiverčiantis Olegas Rimanas.
PLAČIAU
Back To Top