skip to Main Content
Meniu

Pirmieji Lietuvoje įteisinti privatūs detektyvai!

„Mums tylint, kalbės darbai.“
Lucijus Anėjus Seneka

Print
bni-proud-member

Paslaugos verslui

Mūsų detektyvų biuras siūlomos šios paslaugos verslui:

  • apsauga nuo slapto klausymosi (pvz. pasiklausymo įrangos aptikimas ir telefonų pasiklausymo blokavimas;
  • autorių teisių apsauga;
  • darbuotojų patikra;
  • draudiminių įvykių aplinkybių tyrimai;
  • informacijos rinkimas baudžiamajam procesui;
  • informacijos rinkimas kitoms byloms;
  • įmonių patikra.

Mūsų privatus detektyvas užfiksuos faktines aplinkybes ir suorganizuos procesinių dokumentų įteikimą pagal jūsų poreikius. Taip pat galime pasiūlyti mediacijos, melo detekcijos, objektų operatyvinio aptarnavimo, personalo patikimumo nustatymo paslaugas. Visoms atliekamoms užduotims, garantuojame konfidencialumą ir asmens duomenų apsaugą. Su kitais asmenimis, nesusijusiais su užsakovu, informacija yra nesidalijama ir nenaudojama jokiais kitais tikslais, o dokumentai, kurie nebus toliau teisėtai naudojami yra nedelsiant sunaikinami.

Kiekvienu atveju privataus detektyvo paslaugos gali kainuoti skirtingai, nes  visos situacijos yra unikalios ir kaskart tenka suburti reikalingus specialistus, sudaryti tyrimo ar užduoties atlikimo planą ir numatyti reikalingas priemones, todėl paslaugos pobūdį ir kainą nustatysime tik susipažinę su aplinkybėmis. Norėdami sužinoti, kiek Jums kainuos viena ar kita paslauga, – kreipkitės į mus. Mūsų privatūs detektyvai įvertins situaciją ir optimalias Jūsų investicijų bei išlaidų asmeniniam saugumui ribas.

Pasiklausimo įrangos aptikimas

Patalpos ar transporto priemonės nebūtinai yra saugios. Jose gali būti klausymosi priemonių, kurias įrengė norintys Jums pakenkti asmenys. Pasitelkę specialią techniką, detektyvai patikrins patalpas ar transporto priemones ir ras paslėptus įrenginius.
Pasinaudokite skaičiuokle >

Autorių teisių apsauga

Padedame įvairių kūrinių autoriams užtikrinti autorių ir gretutines teises, teisę į padarytą išradimą, atradimą. Taip pat Jūsų prašymu renkame informaciją apie rinkoje esančią kontrabandinę ir piratinę produkciją.

Darbuotojų patikra

Neretai įmonės ir bendrovės nukenčia nuo piktavalių ir nesąžiningų darbuotojų, tačiau Jūs galite to išvengti pasinaudodami su mumis bendradarbiaujančių privačių detektyvų teikiamomis darbuotojų patikimumo tikrinimo paslaugomis.

Draudiminių įvykių aplinkybių tyrimai

Įvykus draudiminiam įvykiui. Įvykus draudiminiam įvykiui, ne visada aiškios visos jo aplinkybės. Draudimo bendrovės rizikuoja būti apgautos nesąžiningų draudėjų. Jūsų prašymu kartu su privačiais detektyvais imsimės mįslingų draudiminių įvykių aplinkybių tyrimo.

Informacijos rinkimas kitoms byloms

Renkame informaciją, padėsiančią laimėti bylą. Jeigu Jūs ar Jūsų įmonė esate įsitraukę į civilinį ar darbo ginčą arba ginate savo interesus administracinės teisenos ar baudžiamojoje byloje, Jums gali būti naudingos privataus detektyvo paslaugos. Bendradarbiaudami su advokatais, jie rinks duomenis, kurie Jums padės siekti palankios bylos baigties.

Įmonių patikra

Siekdami apsisaugoti nuo nepatikimų, nemokių partnerių ar klientų, investuokite į su mumis bendradarbiaujančių detektyvų paslaugas. Jie suteiks informacijos apie Jus dominančios įmonės ar asmens konkurencingumą, mokumą, nesąžiningą praktiką. Tačiau jeigu rūpesčių dėl skolininkų jau turite, galime padėti išieškoti skolas, rasti skolininkus, dingusį ar pavogtą turtą.

Informacijos rinkimas baudžiamajam procesui

Teisėsaugai nuleidus rankas, dalis gyventojų nesikreipia į policiją, nes yra įsitikinusi, kad ji bejėgė. Dalis tų, kurie kreipėsi į policiją, vertina jos darbą blogai. Jei nukentėjote nuo nusikaltėlių, su mumis bendradarbiaujantys detektyvai padės rinkdami informaciją baudžiamajam procesui.

Konsultacijos įvairiais klausimais

Kadangi mes ir su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai esame savo srities ekspertai, teikiame ir konsultavimo paslaugas, rengiame
rekomendacijas su privačiais tyrimais, privačia detektyvine veikla susijusiais klausimais.

Nuo spinduliuotės apsaugantys dėklai

Taip pat siūlome įsigyti elektromagnetinius laukus blokuojančius mobiliojo ar išmaniojo telefono dėklus. Jie skirti apsisaugoti nuo sveikatai kenksmingos spinduliuotės, kurios poveikis jaučiamas nešiojant telefoną prie kūno, taip pat jie panaikina galimybę informacijai nutekėti per telefoną. Plačiau apie dėklus – svetainėje www.deklai.eu

Patalpų patikros skaičiuoklė

Siūlome pasinaudoti mūsų skaičiuokle, kad sužinotumėte preliminarią patalpų patikros paslaugos kainą. Dėl automobilio patikros kainos prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu, nurodant automobilio modelį ir pagaminimo metus arba valstybinį numerį. Kainos nurodytos darbus atliekant Vilniuje. Vykstant į kitus miestus, papildomai pridedamos kelionės išlaidos. Plačiau

Back To Top