skip to Main Content
Meniu

Darbuotojų patikra

„Detektyvo darbas dažnai reikalauja užmiršti visas netikusias pradžias ir viską daryti iš naujo.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member

Neretai įmonės ir bendrovės nukenčia nuo piktavalių ir nesąžiningų darbuotojų, tačiau Jūs galite to išvengti pasinaudodami mūsų privačių detektyvų teikiamų paslaugų verslui privalumais, kai profesionaliai yra atliekama darbuotojų patikra.

Įmonių darbuotojų patikra ir patikimumo patikrinimas yra pakankamai svarbus, nes darbuotojas (arba) partneris neretai priima klientui svarbius sprendimus, todėl jis gali pasinaudoti jam suteiktomis galimybėmis, pakenkdamas darbdavio ar bendriems partnerių interesams. Taip gali būti įmonei padaroma įvairi žala: nutekinama svarbi informacija, sudaromi nenaudingi sandoriai, darbuotojai yra viliojami dirbti konkurentams arba parduoti turimą informaciją apie klientus, užsakymus, paslaugas, finansinę padėtį ar plėtros planus. Toks darbuotojų tikrinimas gali padėti išvengti komercinių paslapčių atskleidimo trečiosioms šalims ar siekiant užvaldyti įmonės finansinius resursus.

Mūsų privatus detektyvas atlikdamas darbuotojų patikrą, gali pasitelkti melo atpažinimo ar vadinamo profailingo duomenų analizę bei domisi jo ankstesne ir esama darbo ir gyvenimo patirtimi. Tai padeda sužinoti žmogaus elgesio motyvus įvairiose situacijose. Taip pat galima suprasti kokius sprendimus darbuotojas yra linkęs priimti iškilus problemoms. Galima patikrinti ir tai ar jie sako tiesą apie savo praeitį bei išsiaiškinti ateities planus. Daugiau sužinoti, kaip jums gali pasitarnauti privatus detektyvas ir kokia yra tyrimo kaina, galite sužinoti susisiekę su mūsų detektyvų biuru.

Back To Top