skip to Main Content
Meniu

Autorių teisių apsauga

„Tiesa ne visuomet išlaisvina; žmonės linkę tikėti gražesniais ir tvarkingiau „įvyniotais“ melais.“
Džoudi Pikou

Print
bni-proud-member

Dauguma kūrėjų ar autorių susiduria su labai didele problema, kuri paplitusi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, tai yra – autorių ir gretutinės teisės ir jų apsauga. Įsigyti originalius kūrinius legaliai kainuoja brangiau, tai puikiai žino visi.

Autorių teisių apsauga yra sudėtingas procesas, ypač jei tai nematerialios išraiškos kūriniai, tokie kaip muzika, kino filmai, kuriuos internete nelegaliai platina juos pavogę žmonės. Taip pat nutinka ir su pačiais įvairiausiais materialiais autoriniais darbais, kurių gamybos technologija, dizainas ar kūrybinė idėja gali būti pasisavinta kitų ir tuomet rinkoje atsiranda jų kopijų arba kitaip šiais laikais, labai madinga juos vadinti analogais. Tačiau tai būna arba kontrabandos keliu į Lietuvą įvežtos arba vietoje slapta pagamintos kopijos. Taip žmonės, kurie įsigyja tokią produkciją nesusimąsto, kad patys dalyvauja nusikalstamoje veikloje ir palaiko nusikaltėlius, kurie dažnai nuslepia įvairius mokesčius ir pažeidžia autoriaus teises. Tai nėra tik materiali žala, deja niekas nepagalvoja, kokia moralinė žala yra padaroma autoriui, vagiant jo kūrybą. Norint išvengti šių nemalonumų, rekomenduojame kreiptis į mus ir pasinaudoti privataus detektyvo paslaugomis, kuris padės surasti kur yra  kontrabandinė ir piratinė produkcija.

Padedame įvairių kūrinių autoriams užtikrinti autorių ir gretutines teises, teisę į padarytą išradimą, atradimą. Taip pat Jūsų prašymu renkame informaciją apie rinkoje esančią kontrabandinę ir piratinę produkciją. Privatus detektyvas ir jo kaina, nustatoma individualiai gavus užklausą ir paskaičiavus tyrimo kaštus.

Back To Top