skip to Main Content
Meniu

Pasamdyto asmens patikra

„Mums tylint, kalbės darbai.“
Lucijus Anėjus Seneka

Print
bni-proud-member

Šiais laikais, pasitaiko atvejų, kai žmonės, į savo namus įsileidę auklę, namų tvarkytoją ar slaugytoją, vėliau nukenčia dėl nepamatuoto pasitikėjimo šiuo asmeniu. Tai gali būti ir labai pagrįsti įtarimai, taigi privataus detektyvo paslaugos – vienos iš efektyviausių būdų, pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu, užkertant kelią galimiems konfliktams ar nelaimei. Šios paslaugos gyventojams yra teikiamos, siekiant išsiaiškinti, ar Jūsų įtarinėjimai pagrįsti.

Pasamdyto asmens patikra – tai neakivaizdinė tokių asmenų kontrolė, siekiant surinkti patikimų įrodymų, kad Jūsų pasamdytas žmogus nesąžiningas, o įrodžius tai – galėsite ramia širdimi su juo atsisveikinti. Mūsų privatus detektyvas, gavęs užduotį, bus pasiruošęs konfidencialiai jus pakonsultuoti, atlikti tyrimą ir padėti jums nepastebimai surinkti galimus įkalčius ir nesąžiningumo įrodymus.

Privatus detektyvas ir jo kaina yra nustatoma konsultacijų metu, bei atlikus pavestą užduotį, įvertinus stebėjimo trukmę, sudėtingumą, naudojamos technikos sąnaudas. Tai priklauso nuo kiekvieno užsakovo individualios situacijos. Nepaisant to, visada stengiamės rasti kompromisą ir geriausią variantą, atitinkantį klientų ir užsakovų lūkesčius.

Back To Top