skip to Main Content
Meniu

Skolininko ar jo turto paieška

„Tiesa ne visuomet išlaisvina; žmonės linkę tikėti gražesniais ir tvarkingiau „įvyniotais“ melais.“
Džoudi Pikou

Print
bni-proud-member

Pasitaiko įvairių situacijų, kai kreditoriai, turėdami visas skolos reikalavimo teises negali savarankiškai išieškoti skolų, nes skolininkai būna pakeitę gyvenamąją vietą, paslėpę savo turtą

Skolininko ar jo turto paieška yra detektyvinė veikla, kuria gali verstis tik privatus detektyvas. Ši paieška yra atliekama apklausiant asmenis, galimai ką nors žinančius apie skolininko buvimo vietą, apžiūrint įvairius daiktus ar objektus, ieškant informacijos pasitelkus registrų ar kitų duomenų bazių duomenis, reikiamais atvejais kreipiantis pagalbos į užsienio kolegas.

Tikrai  nerekomenduojama patiems užsiimti skolininkų paieška, nes tikrai žinome ne vieną atvejį, kai kreditorius rizikuoja ir jam būna taikoma baudžiamoji ar civilinė atsakomybė už informacijos apie asmens privatų gyvenimą rinkimą. Taip iš Jūsų gali būti reikalaujama ir priteista ženkli suma, kuri turėtų atlyginti neturtinę žalą dėl skolininko privatumo pažeidimo.

Išieškojimo procedūra paprastai pradedama įteikiant skolininkui pranešimą apie jo asmens duomenų tvarkymą. Toks pranešimas skolininkui dažnai yra paskata pradėti siekti vykdyti prievolę geruoju, nepažeidžiant įstatymų nustatytų reikalavimų. Taip pat atliekame ir kitus būtinus teisėtus skolų ieškojimo veiksmus. Tai atlieka privatus detektyvas. Kaina už jo atliktą tyrimą ir pasiektus rezultatus yra nustatoma individualiai.

Back To Top