skip to Main Content
Meniu

Įmonių patikra

„Mums tylint, kalbės darbai.“
Lucijus Anėjus Seneka

Print
bni-proud-member

Dauguma verslininkų kasdien patiria daug streso ir susiduria su pačiomis įvairiausiomis situacijomis, kai tenka suabejoti savo partneriais ar klientais. Pagrindinės to priežastys yra: įmonių nesąžiningumas, įmonių nemokumas bei kreditingumo istorija, imantis nesąžiningų o dažnai ir neteisėtų veiksmų. Dėl šių priežasčių, siekiant apsisaugoti nuo nepatikimų, nemokių partnerių ar klientų mūsų siūlomos paslaugos verslui gali jums būti labai naudingos siekiant išsiaiškinti visas aplinkybes. Profesionalūs detektyvai suteiks informacijos apie Jus dominančios įmonės ar asmens konkurencingumą, mokumą, nesąžiningą praktiką.

Įmonių patikra padės išvengti galimų nuostolių, neeikvoti veltui laiko ir išteklių dirbant su nesąžiningais asmenimis, kurie gali kelti grėsmę jūsų verslui ar verslo sandoriams, derybų eigai ar veiklos plėtros strateginių tikslų įgyvendinimui. Tačiau jeigu rūpesčių dėl skolininkų jau turite, galime padėti išieškoti skolas, rasti skolininkus, dingusį ar pavogtą turtą.

Jei jums reikalinga ši paslauga, tuomet susisiekite su mumis įvardindami savo problemą, tuomet mes patarsime kaip privatus detektyvas gali jums padėti ir kokia bus šios pagalbos kaina.

Back To Top