skip to Main Content
Meniu

Draudiminių įvykių aplinkybių tyrimai

„Mano vardas - Šerlokas Holmsas. Mano darbas - žinoti tai, ko kiti žmonės nežino.“
Šerlokas Holmsas

Print
bni-proud-member

Įvykus draudiminiam įvykiui, dažnai būna sunku įrodyti įvykio aplinkybes ir nustatyti padarytą žalą bei išsiaiškinti už kokius padarinius priklauso draudimo išmokos. Mūsų detektyvų biuras siūlo šias  detektyvų paslaugas: draudiminių įvykių aplinkybių tyrimai.

Dažnai pasitaiko atvejų, kai įvykus autoįvykiui ar kitai draudiminei situacijai yra klastojami dokumentai, neteisingai pildomos deklaracijos, norint apgaulės būdus, gauti didesnes draudimines išmokas negu priklausytų. Dėl šių priežasčių, daugelis draudimo bendrovių rizikuoja būti apgautos nesąžiningų draudėjų. Jūsų prašymu imsimės mįslingų aplinkybių tyrimo ir išsiaiškinsime ar draudiminiai įvykiai yra ne tik tinkamai įforminti, bet ir išnagrinėsime visą įvykio eigą ir jo aplinkybes, kad nustatytume padarytos žalos dydį ir nustatytume galimą kompensaciją, bendradarbiaudami su draudimo bendrove.

Mūsų detektyvų biuras garantuoja, kad tyrimą atliks savo srities profesionalai, turintys daugiametės patirties, tiriant pačias įvairiausias draudiminių įvykių situacijas. Jei jus domina kiek kainuoja tyrimas, privatus detektyvas ir kokia yra jo darbo kaina, mielai atsakysime į šiuos klausimus gavę jūsų užklausą.

Back To Top