skip to Main Content
Meniu

Asmens stebėjimas

„Visi kažką žino. Net jei tai yra kažkas ko jie patys nesupranta žiną.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member

Tėviškas ar globėjiškas nerimas neleidžia ramiai užmigti? Įtariate, kad nepilnametis Jūsų vaikas ar neveiksnus globotinis kažką nuo Jūsų slepia? Norite žinoti, kokioje aplinkoje jis leidžia laisvalaikį? Jūsų prašymu, mūsų privatus detektyvas galės surinkti Jūsų pageidaujamą informaciją apie Jūsų nepilnamečių vaikų (įvaikių), neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, kuriems pagal įstatymus nustatyta globa ar rūpyba, elgesį, aplinką ar kitus Jus dominančius aspektus.

Mūsų detektyvų biuro teikiamos paslauga gyventojams – asmens stebėjimas yra visiškai legalus būdas, reglamentuotas LR įstatymais, todėl gali jaustis užtikrintai, kad Jūsų pageidaujamos privataus detektyvo paslaugos yra teisėtos, o surinkti įrodymai, gali būti pateikiami bet kuriame teisme, vykstant baudžiamajam teismo procesui ar kito pobūdžio bylai.

Privatus detektyvas ir jo paslaugų kaina priklauso nuo individualios užsakovo situacijos. Taigi bet kokiu atveju, rekomenduojame siųsti mums užklausą elektroniniu būdu arba kreiptis kontaktų skiltyje nurodytu telefonu.

Back To Top