skip to Main Content
Meniu

Pirmieji Lietuvoje įteisinti privatūs detektyvai!

„Detektyvo darbas dažnai reikalauja užmiršti visas netikusias pradžias ir viską daryti iš naujo.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member

Paslaugos gyventojams

Mūsų detektyvų biuro teikiamos paslaugos gyventojams yra šios:

  • asmens stebėjimas tam tikrais atvejais;
  • Informacijos rinkimas dėl santuokinės neištikimybės
  • pasamdyto asmens patikra;
  • dingusio asmens paieška ar nutrūkusių ryšių atstatymas;
  • narkotinių medžiagų ir narkotikų testai;
  • įmonių patikra;
  • informacijos rinkimas baudžiamajam procesui;
  • informacijos rinkimas kitoms byloms.

Jei pateiktame sąraše nerandate jums reikalingos paslaugos, tuomet rekomenduojame atsiųsti mums užklausą ir individualiai pakonsultuosime ir pasiūlysime savo profesionalią pagalbą.

Konsultacijos metu, ne tik atsakysime į visus pateiktus klausimus ir suteiksime aktualią informaciją, bet įvertinus paslaugos pobūdį, išsiaiškinsite ar privatus detektyvas jums gali padėti.

Privatus detektyvas ir jo kaina priklauso nuo to, kokios specialios technologijos yra naudojamos, kiek laiko truko tyrimas, įvertinamos visos aplinkybės, o dažnai tariamasi ir dėl „sėkmės“ mokesčio, suradus dingusį asmenį ar atstačius nutrūkusius ryšius.

Taip pat norėdami sužinoti, kiek Jums kainuos viena ar kita paslauga, galite drąsiai kreiptis į mus, o mūsų privatūs detektyvai įvertins situaciją ir optimalias Jūsų investicijų bei išlaidų asmeniniam saugumui ribas.

Dingusio asmens paieška

Siekiate rasti be žinios dingusį asmenį ar nežinia kur esantį giminaitį arba šeimos narį? Rinkdami informaciją apie jo dingimo aplinkybes ar įtariamą buvimo vietą, su mumis bendradarbiaujantys patyrę privatūs detektyvai galės Jums padėti. Paieška vykdoma tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Be to, turime platų partnerių tinklą visame pasaulyje, todėl galime suteikti Jums visapusišką asmens paieškos paslaugų spektrą.

Pasamdyto asmens patikra

Pasitaiko atvejų, kai žmonės, į savo namus įsileidę auklę, namų tvarkytoją ar slaugytoją, vėliau nukenčia dėl nepamatuoto pasitikėjimo šiuo asmeniu. Tačiau kam sukti galvą mėginant suprasti, ar Jūsų įtarinėjimai pagrįsti, jei galite šį sunkų uždavinį pavesti su mumis bendradarbiaujantiems privatiems detektyvams? Bus atlikta neakivaizdinė tokių asmenų kontrolė. Turėdami patikimų įrodymų, kad Jūsų pasamdytas žmogus nesąžiningas, galėsite ramia širdimi su juo atsisveikinti.

Asmens stebėjimas

Tėviškas ar globėjiškas nerimas neleidžia ramiai užmigti? Įtariate, kad nepilnametis Jūsų vaikas ar neveiksnus globotinis kažką nuo Jūsų slepia? Norite žinoti, kokioje aplinkoje jis leidžia laisvalaikį? Jūsų prašymu su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai galės rinkti informaciją apie Jūsų nepilnamečių vaikų (įvaikių), neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, kuriems pagal įstatymus nustatyta globa ar rūpyba, elgesį, aplinką ar kitus Jus dominančius aspektus.

Narkotinių medžiagų testai

Įtariate partnerį ar šeimos narį vartojant narkotines medžiagas, tačiau nenorėtumėte švaistytis nepagrįstais kaltinimais? Mūsų profesionaliai atliekami greiti aerozoliniai bei lašeliniai narkotinių medžiagų pėdsakų aptikimo ir atpažinimo testai (be kontakto su vartotoju) šioje situacijoje gali būti naudingi. Narkotikams aptikti mes naudojame naujausius garsiausių pasaulio gamintojų narkotikų aptikimo testus.

testai

Narkotikų testai

Šiuo metu vykdoma akcija narkotikų testams – juos siūlome už ypatingą kainą.

Sutuoktinio patikra

Santuoka – svarbus žingsnis, kurį žengę asmenys dalijasi ne tik vargais ir džiaugsmais, bet ir turtu bei įsipareigojimais. Jūs turite teisę žinoti, ar pretendentas (-ė) į Jūsų santuokinį gyvenimą yra patikimas (-a). Santuokos nutraukimo atveju su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai taip pat gali padėti Jums surinkti duomenis apie santuokinę neištikimybę ar kitokio pobūdžio sutuoktinio kaltę.

Informacijos rinkimas baudžiamajam procesui

Kai teisėsauga nuleidžia rankas, didelė dalis gyventojų nesikreipia į teisėsaugos institucijas, nes yra įsitikinusi, kad policija bejėgė. O didžioji dalis tų, kurie kreipėsi į policiją, vertina šios įstaigos darbą blogai. Jei nukentėjote nuo nusikalstamos veikos, su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai gali Jums padėti kvalifikuotai ieškodami ir rinkdami baudžiamajam procesui svarbią informaciją.

Informacijos rinkimas kitoms byloms

Jei ginčo šalis nori laimėti bylą, ji kartu su advokatais pati turi surinkti reikalavimus ir argumentus pagrindžiančius įrodymus. Tai labiausiai būdinga civiliniams ginčams, darbo ginčams bei administracinės teisenos byloms. Su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai gali tapti Jūsų pagalbininkais ir bendradarbiaudami su Jūsų advokatu rinkti ginčo baigčiai svarbius duomenis.

Įmonių patikra

Susižavėję patraukliai skambančiais įvairių įdarbinimo agentūrų ar kitų verslo įmonių pasiūlymais, rizikuojate būti apgautas. Leiskite Jums padėti – su mumis bendradarbiaujantys patyrę privatūs detektyvai gali patikrinti įmonės ar asmens, iš kurio ketinate įsigyti nekilnojamojo turto, patikimumą. Turėdami išsamią informaciją būsite tikri ir nuspręsite, ar su jais verta turėti kokių nors verslo reikalų.

Konsultacijos įvairiais klausimais

Kadangi mes ir su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai esame savo srities ekspertai, teikiame ir konsultavimo paslaugas, rengiame
rekomendacijas su privačiais tyrimais, privačia detektyvine veikla susijusiais klausimais.

Nuo spinduliuotės apsaugantys dėklai

Taip pat siūlome Jums įsigyti elektromagnetinius laukus blokuojančius mobiliojo ar išmaniojo telefono dėklus. Jie skirti apsisaugoti nuo sveikatai kenksmingos spinduliuotės, kurios poveikis jaučiamas nešiojant mobilųjį telefoną prie kūno. Taip pat jie panaikina galimybę informacijai nutekėti per telefoną. Plačiau apie dėklus – svetainėje www.deklai.eu

Patalpų patikros skaičiuoklė

Siūlome pasinaudoti skaičiuokle, kad sužinotumėte preliminarią patalpų patikros paslaugos kainą. Dėl automobilio patikros kainos prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu, nurodant automobilio modelį ir pagaminimo metus arba valstybinį numerį. Kainos nurodytos darbus atliekant Vilniuje. Vykstant į kitus miestus, papildomai pridedamos kelionės išlaidos. Plačiau

Back To Top