skip to Main Content
Meniu

Informacijos rinkimas baudžiamajam procesui

„Detektyvo darbas dažnai reikalauja užmiršti visas netikusias pradžias ir viską daryti iš naujo.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member

Dauguma žmonių susidūrę su teisėsauga ar baudžiamojo proceso bylomis kartais nusivilia nuosprendžiais ar bylos eiga, dėl to, kad mano, jog jie nepakankamai laiko skyrė išsamiam nusikaltimo tyrimui, įkalčių surinkimui, liudininkų apklausai ir mažai dėmesio skiria detalėms. Dėl šios priežasties, mūsų detektyvų biuro privatus detektyvas gali pasiūlyti jums paslaugą, kuri vadinasi informacijos rinkimas baudžiamajam procesui. Tai yra labai efektyvus būdas, kai lengviau surenkama naudinga informacija baudžiamajam procesui.

Įvykio vietose, apžiūros metu specialiomis techninėmis priemonėmis yra fiksuojamos svarbios faktinės aplinkybės, kurias praleidžia tyrėjai. Taip pat susisiekiama su įvairiais susijusiais asmenimis galinčiais paliudyti įvairius faktus ar įvykio detales.

Detektyvų paslaugos, padeda priimti svarbius sprendimus bei surinkti reikšmingos medžiagos, padedančios inicijuoti derybas dėl žalos atlyginimo ar kitų kompensavimo formų.  Tad jei nukentėjote nuo nusikaltėlių, mūsų detektyvų biuras padės renkant informaciją baudžiamajam procesui. Privataus detektyvo paslaugos kaina yra skaičiuojama individualiai, atsižvelgus į tyrimo sudėtingumą, trukmę, panaudotas technologijas ir kitus aspektus, reikalingus pasiekti užsibrėžtiems rezultatams. Taip privataus detektyvo informacijos rinkimas papildo pradėtų ir vykdomų tyrimų medžiagą, kuri gali efektyviai turėti įtakos ginant savo teises įvairaus pobūdžio bylose.

Back To Top