skip to Main Content
Meniu

Narkotinių medžiagų ir narkotikų testai

„Tiesa ne visuomet išlaisvina; žmonės linkę tikėti gražesniais ir tvarkingiau „įvyniotais“ melais.“
Džoudi Pikou

Print
bni-proud-member

Šiuolaikiniame pasaulyje narkotikai yra lengvai prieinami daugeliui, nebūtinai žmonės savo noru pradeda naudoti juos. Nutinka taip, kad pirmuosius narkotikus jaunimas pabando to net neįtardami, iš smalsumo, papuolę į blogos reputacijos kompanijas ar bandydami atsipalaiduoti bei patirti naujų pojūčių. Jei pastebėjote, jog jums svarbus žmogus pradėjo elgtis keistai ar neįprastai, nerišliai kalba, sutrikusi judesių koordinacija ar pastoviai kamuoja nuotaikų kaita. Viena iš priežasčių, gali būti narkotikų vartojimas. Patvirtinti tokį faktą, gali modernūs narkotikų testai. Kaina už narkotikų testą, priklauso nuo to, kokios rūšies narkotikus norima ištirti, nes naujos kartos, sudėtingesnės cheminės sudėties narkotikams tirti, naudojami ir sudėtingesni testai.

Mūsų naudojamas testas narkotikų nustatymui gali būti dviejų rūšių: Pen-Test D4D, kuris padeda nustatyti kanapes, amfetaminą, PCP, heroiną, opiumą, LSD, buprenorfiną, ekstazį, ketaminą ir metadoną; Pen-Test C&ampH padeda aptikti kokainą, kreką, fenobarbitalį, ketaminą, heroiną, buprenorfiną, LSD ir metadoną. Mūsų naudojami narkotikų testai yra pagaminti pagal garsios kompanijos MISTRAL sukurtą aerozolinę ir lašelinę narkotikų pėdsakų aptikimo technologiją.

Tokie testai narkotikams nustatyti narkotikų pėdsakus gali parodyti ne iš seilių, kraujo ar šlapimo, o mūsų privatus detektyvas tai profesionaliai juos atliks turėdamas asmeninių daiktų ar žinodamas kontaktines vietas. Šios privataus detektyvo paslaugos, ieškant narkotikų vartojimo pėdsakų yra labai paklausios.

Testai narkotinėms medžiagoms nustatyti yra gaminami garsiausių pasaulio gamintojų, kurie naudodami moderniausias technologijas ir ilgametę sėkmingą praktiką per daugelį metų sukūrė itin patikimas priemones. Dėl to, galime garantuoti, kad testas narkotinių medžiagų nustatymui bus tikslus, o paklaida yra minimali. Mūsų profesionaliai atliekami greiti aerozoliniai bei lašeliniai narkotinių medžiagų  testai, padedantys aptikti ir atpažinti narkotinių medžiagų pėdsakus (be kontakto su vartotoju), todėl sudėtingose gyvenimo situacijose jie gali būti labai naudingi.

Back To Top