skip to Main Content
Meniu

Dingusio asmens paieška

„Detektyvo darbas dažnai reikalauja užmiršti visas netikusias pradžias ir viską daryti iš naujo.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member

Siekiate rasti be žinios dingusį asmenį ar nežinia kur esantį giminaitį arba šeimos narį? Mūsų patyrę privatūs detektyvai galės Jums padėti, nes jie surinks visą įmanomą informaciją apie jo dingimo aplinkybes ar įtariamą buvimo vietą. Dingusio asmens paieška vykdoma ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su plačiu mūsų tarptautinių partnerių tinklu, veikiančiu visame pasaulyje, todėl galėsime pasiūlyti ir suteikti Jums visapusišką dingusio asmens paieškos paslaugų spektrą.

Dingusio asmens paieška ar prarastų ryšių atstatymas pradedamas nuo pirminių veiksmų, kai mūsų privatus detektyvas vykdo įvairių žmonių apklausas, su kuriais dingęs asmuo bendravo ar palaikė santykius, atliekama gyvenamųjų ar jo paskutinių buvimo vietų apžiūra, vykdomos įvairios užklausos, gaunami ir analizuojami vieši duomenys. Taip pat informacijos ir dingusio asmens paieška vykdoma ir nagrinėjant įvairių archyvų, įvairių valstybinių institucijų išrašus, sprendimus ar registrų informaciją tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Privataus detektyvo paslaugos vykdomos ne tik nacionaliniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Dažnai pirminės informacijos surinkimas gali užtrukti iki kelių savaičių, tačiau surinkus ją, mūsų detektyvų biuras nedelsiant pradeda tyrimą.

Privataus detektyvo kaina yra apskaičiuojama pagal faktinių darbo valandų ar dienų įkainius, papildomai įvertinus kitas patirtas išlaidas (transporto, specializuotos įrangos ar technikos eksploatavimo laiką ir kitų priemonių panaudojimą), pagal pateiktą ataskaitą užsakovui. Taip pat abipusiu šalių susitarimu, papildomai gali būti nustatytas ir „sėkmės“ mokestis, kuris mokamas tuomet, kai dingusio asmens paieška ar prarastų ryšių atnaujinimas yra sėkmingai įvykdomi.

Surinkus pirminę informaciją, išanalizavusi aplinkybes, įvertinus faktus privatus detektyvas nusistato tolimesnes dingusio asmens ar prarastų ryšių kryptis, išplėsdamas svarbios informacijos paieškos lauką ir pasitelkdamas įvairias priemones ar resursus. Reikėtų turėti omenyje, kad paieškos procesas gali trukti gana ilgai, nes įvairūs atsakymai į pateiktas užklausas užima daug laiko, todėl reikėtų nusitekti, kad pageidaujamo rezultato teks palaukti. Mūsų detektyvų paslaugos yra itin vertinamos, nes klientai pasitiki seklių profesionalumu, daugiamete patirtimi, o ir puikūs tarptautiniai ryšiai su partneriais visame pasaulyje padeda pasiekti maksimaliai geriausių rezultatų.

Back To Top