skip to Main Content
Meniu

Pirmieji Lietuvoje įteisinti privatūs detektyvai!

„Visi kažką žino. Net jei tai yra kažkas ko jie patys nesupranta žiną.“
Agata Kristi

Print
bni-proud-member
apie_mus1

Apie mus

Privačių detektyvų grupė „Rimanas ir partneriai“ įkurta 2016 metais, tačiau iki jos įkūrimo beveik dešimtmetį UAB Rimano biuras sėkmingai teikė privačios detektyvinės veiklos, konsultacinės ir tiriamojo pobūdžio paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, padedant sudėtingiausiose gyvenimo situacijose realizuoti jų teises ir teisėtus interesus Vilniuje, kituose šalies miestuose ir už Lietuvos ribų.

Pagrindinis mūsų tikslas – padėti savo klientams geriau apginti asmenines teises ar teisėtus interesus, taip efektyviau pasiekiant jų norimų tikslų.

Kiekvienas mūsų privatus detektyvas vadovaujasi Lietuvos Respublikos Privačios detektyvinės veiklos įstatymu, kurio dėka privatiems detektyvams buvo suteiktos išskirtinės teisės rinkti informaciją apie kitus asmenis ar įvykius bei panaudoti juos teisiškai reikšmingiems mūsų klientų interesų ir teisių gynybai.

Detektyvo paslaugos yra teikiamos buvusių policijos pareigūnų, tyrusių įvairius kriminalinius įvykius; teisininkų; įvairių specialistų ir savo srities profesionalų, kurie turi žvalgybinio darbo, tyrimo, specialios technikos panaudojimo, melo atpažinimo, profiliavimo bei derybų meno patirties. Šios paslaugos yra labai populiarios, tiek tarp fizinių, tiek juridinių asmenų, visiems kam aktualus apginti savo teisėtus interesus.

Privataus detektyvo paslaugos kaina yra nustatoma, paskaičiuojant tyrimo sąnaudas, darbo trukmę valandomis ir papildomų specialių priemonių panaudojimą, atliekant tyrimą,  pagal kiekvieną situaciją yra įvertinama individualiai.

Mūsų privatūs detektyvai ir detektyvų biuras glaudžiai bendradarbiauja su savo partneriais užsienyje, todėl bet kuris privatus detektyvas turi patirties atlikdamas įvairias paieškas ar asmens stebėjimą. Apie mus galima išgirsti ir už Lietuvos ribų, nes turime savo partnerius su kuriais glaudžiai bendradarbiaujame Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Airijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje, Vidurinėje Azijoje ir kitur.

Mes stengiamės laikytis žemiau išvardytų taisyklių, kurios yra ne mūsų išradimas, o visų save gerbiančių, susijusių su privačiais tyrimais, detektyvinė veikla, kompanijų kredo:

  1. Būti kitoje, negu nusikalstamo pasaulio atstovai, barikadų pusėje ir nevykdyti užsakymų, prieštaraujančių įstatymams.
  2. Nevykdyti užsakymų, kurių tikslai neaiškūs ar kelia pagrįstų abejonių.
  3. Visiems, kurie kreipiasi, garantuoti konfidencialumą, neperduoti gautos iš klientų informacijos tretiems asmenims.
  4. Neklaidinti klientų dėl užsakymo įvykdymo perspektyvos ir rezultatų.
  • Nuo 2008-04-24 esame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais.
  • Nuo 2008 m. esame Latvijos detektyvų ir saugos tarnybų federacijos (LDDDF) nariais.
  • Nuo 2009-05-28 mūsų įmonė įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre (duomenų valdytojo identifikavimo kodas P4227).
  • Nuo 2012 m. esame įtraukti į Varsity Publications (D. Britanija) leidžiamą tarptautinį tyrėjų ir privačių detektyvų katalogą Varsity International Directory of Investigators.
  • Nuo 2012 m. aktyviai dalyvaujame Visos Ukrainos privačių detektyvų asociacijos, kuri 2018 m. reorganizavosi į Tyrėjų ir krizinių situacijų ekspertų tarptautinė asociaciją, nariais (МАРЭКС).
  • Nuo 2018 m. esame Korporatyvinio saugumo ir detektyvinės veiklos profesionalų susivienijimo „Kalkan“ nariais (Kazachstanas).
Back To Top