skip to Main Content
Meniu

Pirmieji Lietuvoje įteisinti privatūs detektyvai!

„Tiesa ne visuomet išlaisvina; žmonės linkę tikėti gražesniais ir tvarkingiau „įvyniotais“ melais.“
Džoudi Pikou

Print
bni-proud-member
apie_mus1

Apie mus

2015-04-16 buvo priimtas LR Privačios detektyvinės veiklos įstatymas, kuris įsigaliojo 2016-01-01. Iki šio įstatymo įsigaliojimo mūsų bendrovė 9 metus teikė šias paslaugas padedant žmonėms ar juridinėms asmenims sudėtingiausiose gyvenimo situacijose realizuoti jų teises ir teisėtus interesus Vilniuje, kituose šalies miestuose ir už Lietuvos ribų. Dabartinė teisinė situacija paskatino keisti rinkoje žinomą įmonės pavadinimą „Privačių detektyvų biuras“ ir veiklos specifiką, nes daugumą anksčiau teisėtai teikiamų mūsų paslaugų dabar teiks su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai, turintys tam atitinkamus įgaliojimus. Bet kaip ir anksčiau, mūsų veikla liks glaudžiai susijusi su privačiais tyrimais, privačių detektyvų teikiamomis paslaugomis. Mūsų bendrovės pagrindas išlieka – ilgus metus kriminalinėje policijoje ir kitose teisėsaugos struktūrose dirbę profesionalai. Mūsų buveinė yra Vilniuje. Bandysime rasti savo terpę naujosiose veiklos sąlygose.

Efektyviai organizuoti darbą įmonės vadovui padeda patirtis dalyvaujant darbo grupių veikloje, kuriant LR operatyvinės veiklos, asmens duomenų teisinės apsaugos, Privačios detektyvinės veiklos įstatymų, naujojo LR baudžiamojo proceso kodekso projektus, atstovavimas LR Vyriausybei  LR Konstituciniame Teisme nagrinėjant su operatyvine veikla susijusius klausimus.

 • Mes dirbome ir dirbsime vadovaudamiesi galiojančiais teisės aktais, mūsų veikla legali ir skaidri.
 • Mes nesame teisėsaugos institucijų konkurentai, mes bendradarbiaujame su jomis.
 • Mūsų veikla AB „Lietuvos draudimas“  yra apdrausta civilinės atsakomybės draudimu.
 • Įmonė turi patikimų partnerių nemažai Lietuvos miestuose, Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Airijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje, Vidurinėje Azijoje ir kitur.

Mes stengiamės laikytis žemiau išvardytų taisyklių, kurios yra ne mūsų išradimas, o visų save gerbiančių, susijusių su privačiais tyrimais, detektyvinė veikla, kompanijų kredo:

 1. Būti kitoje, negu nusikalstamo pasaulio atstovai, barikadų pusėje ir nevykdyti užsakymų, prieštaraujančių įstatymams.
 2. Nevykdyti užsakymų, kurių tikslai neaiškūs ar kelia pagrįstų abejonių.
 3. Visiems, kurie kreipiasi, garantuoti konfidencialumą, neperduoti gautos iš klientų informacijos tretiems asmenims.
 4. Neklaidinti klientų dėl užsakymo įvykdymo perspektyvos ir rezultatų.
 • Nuo 2008-04-24 esame Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariais.
 • Nuo 2008 m. esame Latvijos detektyvų ir saugos tarnybų federacijos (LDDDF) nariais.
 • Nuo 2009-05-28 mūsų įmonė įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre (duomenų valdytojo identifikavimo kodas P4227).
 • Nuo 2012 m. esame įtraukti į Varsity Publications (D. Britanija) leidžiamą tarptautinį tyrėjų ir privačių detektyvų katalogą Varsity International Directory of Investigators.
 • Nuo 2012 m. aktyviai dalyvaujame Visos Ukrainos privačių detektyvų asociacijos, kuri 2018 m. reorganizavosi į Tyrėjų ir krizinių situacijų ekspertų tarptautinė asociaciją, nariais (МАРЭКС).
 • Nuo 2018 m. esame Korporatyvinio saugumo ir detektyvinės veiklos profesionalų susivienijimo „Kalkan“ nariais (Kazachstanas).
Back To Top