skip to Main Content
Meniu

Nuolatinis mobilaus telefono nešiojimas kenkia sveikatai ir gali sukelti vėžį. Taip teigia Pasaulinė Sveikatos Organizacija (PSO) savo 2011 metų gegužės 31 dienos pranešime. Oficialus PSO pranešimo tekstas. (PDF, anglų kalba)

Todėl kiekvienas mobilaus telefono naudotojas turi pats nuspręsti, kaip saugotis.

Mūsų siūlomi dėklai apsaugo tiek nuo žalingo elektromagnetinės spinduliuotės poveikio žmogaus organizmui, tiek nuo neteisėto informacijos perėmimo.

Dėklas gali būti naudojamas ID kortelių, banko kortelių, SIM kortelių su elektronine mikroschema saugojimui, taip pat apsaugo nuo statines elektros, kuri tam tikromis sąlygomis gali sunaikinti mikroschemą.

Šis dėklas yra pagamintas iš specialios bet kokį elektromagnetinį spinduliavimą ( RF, Bluetooth, GSM, 3G, 4G, WiFi, WiMAX, t.t.) blokuojančios medžiagos ir turi dvi kišenėles. Išorinė kišenėlė skirta apsaugoti savo organizmą nuo belaidžio prietaiso skleidžiamos spinduliuotės jai neprarandant ryšio – paliekant galimybę priimti skambučius ir žinutes. Įdėjus belaidžio ryšio priemonę į vidinę dėklo kišenėlę, ji netenka galimybės perduoti duomenis (balsą, vaizdą, informaciją, Jūsų buvimo vietą, t.t.) jokiu belaidžiu protokolu. Taip dėklo naudotojas apsaugomas nuo neteisėto informacijos perėmimo telefone ar kitokioje belaidžio ryšio priemonėje esant įdiegtai slaptai šnipinėjimo programai.

Mūsų siūlomas dėklas paprastai ir nesudėtingai panaikina šią šnipinėjimo galimybę, kadangi šnipinėjimo programos gali rinkti informaciją nepastebimai ir netgi ryšio priemonei esant išjungtai. Įdėjus telefoną ar kitą mobiliojo ryšio priemonę į dėklą, norint apsisaugoti, nebereikia kaskart fiziškai ištraukti akumuliatoriaus, kas šiuolaikiniuose  tapo nebeįmanoma. Išėmus mobiliojo ryšio priemonę iš dėklo, po kelių akimirkų vėl galima ja naudotis.

 

Back To Top