Narkotikų testai


Apie mus
Kredo
Paslaugos fiziniams asmenims
Paslaugos verslui
Partneriai
DUK
Spaudoje
Klientų atsiliepimai
Karjera
Įmonės rekvizitai
Kontaktai
Privačios detektyvinės veiklos reglamentavimas
KONTAKTAI
Tel.: +370 5 273 17 88
Mob. tel.: +370 615 98777
El. paštas: info@detective.lt
 Tiesa ne visuomet išlaisvina; žmonės linkę tikėti gražesniais ir tvarkingiau „įvyniotais“ melais.

Džoudi Pikou


Kas nutiko I. Strazdauskaitei: naujos detalės kuria sudėtingą įvykių žemėlapį. Portalas "Delfi.lt", 2017-03-08
Viešai viena po kitos keliamos versijos, kas nutiko dar sekmadienio vakarą dingusiai Ievai Strazdauskaitei, kurios nei artimieji, nei policija neranda ketvirtą parą.

Rūta Pukenė
Plačiau

Profesija, apie kurią Lietuvoje mažai kas žino: dirba 13 žmonių ir uždirba tūkstančius. Portalas "Delfi.lt", 2017-02-21
Galvodami apie privačius detektyvus dažniausiai įsivaizduojame asmenį su ilgu paltu, skrybėle ir pypke dantyse, be to, rankoje laikantį padidinamąjį stiklą. Tokį vaizdą susikūrėme iš Holivudo filmų ir pasakojimų apie Šerloką Holmsą, tačiau realybė yra kiek kitokia.
 
Vytenis Miškinis
 
Plačiau

Dingusiųjų pasaulis - tarp gyvybės ir mirties. Straipsnis laikraštyje "Panevėžio balsas" Nr.5

Kasmet Lietuvoje dingsta per tris tūkstančius žmonių. Ir, deja, ne visi grįžta į jų laukiančius namus. Vieni patenka į prekeivių žmonėmis rankas, uždaromi į įkalinimo įstaigas svečiose šalyse, dar kiti ryžtasi suvesti sąskaitas su gyvenimu, tampa lemtingo atsitiktinumo ar nusikaltimų aukomis. Yra ir tokių, kurie net nenori būti surasti, ir, nutraukę saitus su praeitimi, bando atversti naują gyvenimo lapą svetur – kai kada net pasikeisdami savo tapatybę.

Lina ŠIDLAUSKIENĖ

Plačiau

Startavo psichotropinių medžiagų prevencijos projektas. 2016.10.07

2016 m. spalio 7 d. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijoje startavo psichotropinių medžiagų prevencijos projektas „Išmok pasakyti NE“, skirtas 4 – 11 klasių mokiniams.

Plačiau

Lietuvoje daugėja privačių seklių: šnipinėjami ir sutuoktiniai. Portalas "LRT.lt", 2016-08-20

Privačių detektyvų paslaugas dažniau renkasi ne ištikimybe abejojantys sutuoktiniai, o verslininkai, LRT RADIJUI sako privatus detektyvas Romualdas Zaleckis. Nors detektyvų veiklos nauda didžiulė, Mykolo Romerio universiteto Baudžiamosios teisės ir proceso instituto lektorė dr. Marina Gušauskienė tvirtina, kad tai pažeidžia privatų asmens gyvenimą.

LRT RADIJO laida „Vartotojo gidas“

Plačiau

Privatus detektyvas papasakojo, kaip sekami politikai. Portalas: "Lrytas.lt", 2016-05-19

„Politika – purvinas reikalas, o jei tikslas labai svarbus – galima ir milijoną kupiūrų pažymėti. Kai atliekama kriminalinė žvalgyba ir procesiniai veiksmai, gali į tai būti įtraukti bankų, saugos tarnybų darbuotojai“, – pokalbio pradžioje atsiduso buvęs kriminalinės policijos pareigūnas, o dabar jau ne vienerius metus privataus detektyvo veikla besiverčiantis Olegas Rimanas. Nors jis ir seka spaudoje Liberalų partiją į krizę klampinančius įvykius, apie specialiųjų tarnybų darbo užkulisius kalbėjo nenoriai.

Indrė VAINALAVIČIŪTĖ

Plačiau

Ištvirkusi auklė nustebino ją pričiupusius privačius seklius. Dienraštis “Lietuvos rytas”, 2016-04-16, Nr.73(7539)

Pabėgę skolininkai, neištikimi sutuoktiniai ar vagiliaujančios auklės turėtų suklusti. Jiems iškilo grėsmė atsidurti jau teisėtai veikiančių privačių seklių taikiklyje.

Laima LAVASTE

Plačiau

Turi žinią emigrantams: nepalikite antrųjų pusių Lietuvoje. Portalas "Delfi.lt", 2016-04-14
Bene dešimtmetį privačiu detektyvu dirbantis Olegas Rimanas pripažįsta, kad jam tenka imtis įvairiausių darbų. Neretai – ir labai nemalonių. Prie tokių jis galėtų priskirti ir atvejus, kai kankinami įtarimų dėl partnerių neištikimybės kreipiasi lietuviai emigrantai, mat daugelis jų pasitvirtina.
 
Rūta PUKIENĖ
Plačiau

Pirmasis Lietuvoje leidimą rengti privačių detektyvų mokymus gavo Kazimiero Simonavičiaus universitetas. BNS. 2016-03-10

Kovo 4 d. Kazimiero Simonavičiaus universitetui buvo suteiktas leidimas organizuoti privačių detektyvų mokymus, parengtus pagal Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos patvirtintą mokymo programą. Tokie mokymai šalyje rengiami pirmąkart, o jų atsiradimą paskatino š. m. sausio 1 d. įsigaliojęs Privačios detektyvinės veiklos įstatymas.

Plačiau

Pirmieji privatūs detektyvai jau dirba. Dienraštis "Verslo Žinios". 2016-03-09. Nr.37(4493)

Privačių detektyvų paslaugos Lietuvoje siūlomos daugiau nei dešimtmetį, tačiau tik šią savaitę išduoti pirmieji šią veiklą patvirtinantys pažymėjimai. Reglamentuotos paslaugos turėtų ne tik suteikti daugiau aiškumo tiek patiems detektyvams, tiek jų klientams, bet ir paskatinti imtis šio verslo.

Rasa DŽEVECKYTĖ

Plačiau

Neišvaizdi gatvė pilna Vilniaus istorijos paslapčių. Dienraštis “Lietuvos rytas”, Sostinė 2016-02-20

Šiandien Vilniaus stoties rajone kalėjimo nėra - jame šmėžinėja tik
potencialūs kalėjimo gyventojai - vagišiai. Panerių gatvę gerai žino
ir iš kalėjimų išėję kaliniai - čia įsikūręs Kalinių globos draugijos
reabilitacijos centras.
 
Laima LAVASTE
 
Dienraštis “Lietuvos rytas”, 2016-02-20
Plačiau

Privatus detektyvas: tirdami kartais pasitelkiam ir šiuolaikinius „stebuklus“. Portalas "LRT.lt", 2015-09-22
Tirdami bylas, privatūs detektyvai pasitelkia ne tik įvairius šiuolaikinius „stebuklus“, tokius, kaip narkotines medžiagas ant daiktų aptinkantys testai, bet ir kūrybiškumą, kuris šiame darbe – būtinas. Tuo įsitikinęs privatus detektyvas Olegas Rimanas. Pasak jo, ieškant informacijos, jam yra tekę apsimesti mergina, o jo kolegei – net raustis po šiukšlyną. 

LRT OPUS laida „Dienos pulsas“
 
Plačiau

Privačių seklių darbas - kitoks nei kine. Dienraštis "Sekundė", 2015-04-20, Nr. 16
Lietuvoje, kaip ir daugelyje šalių, savo paslaugas siūlo privatūs detektyvai, tačiau jų darbas legalizuotas tik dabar.

Inga SMALSKIENĖ
 
Plačiau

Privatūs sekliai įsprausti į teisinius rėmus. Dienraštis "Lietuvos Žinios", 2015-04-17
Po ilgų svarstymų Seimas įteisino dar vieną naują verslo rūšį - privačią detektyvinę veiklą. Politikai viliasi, kad į dienos šviesą iš pogrindžio išeisiantys sekliai laikysis nustatytų taisyklių ir nekels grėsmės žmonių privačiam gyvenimui.

Tomas BAŠAROVAS
Plačiau

Privatus detektyvas Olegas Rimanas: dažnai tiriame ir galimą sutuoktinių neištikimybę. Portalas "15min.lt", 2015-04-09

Privataus detektyvo darbas yra ne romantiškas, kaip galima įsivaizduoti, prisižiūrėjus filmų, o kruopštus ir juodas. Taip tvirtina privačių detektyvų biurui vadovaujantis Olegas Rimanas. Jo teigimu, šiame darbe prireikia visokių žinių: ir kriminalistinių, ir teisinių, ir žurnalistinių, ir techninių. O ir klausimų tenka spręsti visokių, taip pat – dėl sutuoktinių neištikimybės.

LRT Radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt

Plačiau

Sekliai dar supančioti. Dienraštis "Lietuvos rytas", 2015-04-07

„Seku, fotografuoju, kontroliuoju.“ Tokie skelbimai mirga internete. Ar bus įteisinta privataus detektyvo profesija, numatytos veiklos ribos? Seime svarstomas privačios detektyvinės veiklos įstatymo projektas.

Laima LAVASTE

Plačiau

Neištikimybės dramos: šventės – lemtingas metas. Portalas "delfi.lt", 2014-12-30

Po Kalėdų visą Lietuvą sukrėtė žinomos žurnalistės nužudymas. DELFI kalbinti privatūs detektyvai pripažįsta, kad pavydūs draugai ir sutuoktiniai bei neištikimybės dramos po švenčių yra tikrai dažnos.

Ieva URBONAITĖ-VAINIENĖ

Plačiau

Įtariate išdavystę? Ką reikia žinoti samdant detektyvą. Portalas „lrytas.lt“, 2014-10-12

Poros pykstasi, skiriasi dalijasi turtą, o šį nemalonų procesą dažnai lydi abipusis partnerių nepasitikėjimas. Kai vyras nori žinoti, ką jam už nugaros rezga žmona, arba atvirkščiai, jie samdosi specialistą, rašo „Lietuvos rytas".

Audronė URBONAITĖ

Plačiau

Detektyvais negalės tapti kiekvienas, prisižiūrėjęs kovinių filmų. Dienraštis "Vakaro žinios", 2014-06-12 Nr. 113(4279)
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, vakar svarstęs privačių detektyvų veiklą reglamentuoti turinčio įstatymo projektą, vienbalsiai nutarė jį grąžinti rengėjams patobulinti.
 
Sidas AKSOMAITIS
Plačiau

Privatūs detektyvai gali daug, tačiau ne viską. Žurnalas "Savaitė", 2014-04-02 Nr. 14

Tikriausiai ne vienas esame skaitę romanų apie privačius detektyvus. Savo verslo nišą jie turi ir tikrovėje. Nors Lietuvoje iki šiol dirba nesant šią veiklą reglamentuojančio įstatymo.

Arūnas MARCINKEVIČIUS

Plačiau

Valdžia siekia apynasrio mįslėmis apaugusiai seklių profesijai. Lietuvos ryto televizija, 2014-03-31

Valdžia siekia reglamentuoti mįslėmis apaugusią seklių profesiją. Iki šiol ši verslo rūšis mūsų šalyje teisiškai neapibrėžta. Įstatymo iniciatoriai įtaria, kad privatūs sekliai dažnai veikia peržengdami žmonių privatumo ribas ir nepaisydami įstatymų. Patys detektyvai atkerta, kad jų profesija nėra išskirtinė, kuriai reikėtų atskiro teisinio reguliavimo, o nauja tvarka verslą tik apsunkintų.

Plačiau

Mokykla be narkotikų. Portalas „trakietis.lt“, 2014-03-25

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Prevencijos poskyris jau keli metai vykdo prevencinę programą „Narkotikams- ne“, finansuojamą Elektrėnų savivaldybės administracijos.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Plačiau

Privatūs sekliai po antklode nelenda. Dienraštis "Šiaulių kraštas", 2014-02-19

Skambina jauna moteris. Įtaria sutuoktinį neišti­kimybe. Privataus detektyvo prašoma pasekti, ką vyras sveikins su Moters diena. Seklys užfik­suoja jį perkantį gėles ir sveikinantį... uošvę. Įtampos atomazga. Tokių gyvenime pasitaiko neretai. Lietuviai savo meilės reikalus, šeimos vingius ar verslo paslaptis vis dažniau patiki populiarėjantiems privatiems sekliams.

Edita KARKLELIENĖ

Plačiau

Privatūs detektyvai: mes nieko nesekame, mes tik renkame informaciją Portalas "Alfa.lt", 2013-06-02

Jau daugiau kaip dvidešimt metų Lietuvoje veikia privačių detektyvų biurai. Tačiau per tiek laiko taip ir nesugebėta priimti privačių detektyvų veiklą reguliuojančio įstatymo. Vieno iš tokių biurų vadovas, buvęs kriminalinės policijos komisaras, Olegas Rimanas teigia, kad lietuviškieji detektyvai dirba pagal principą: „Kas neuždrausta, tas leista.“ 

Lina VYŠNIAUSKIENĖ

Plačiau

Paslaptys - kaip ant delno. Savaitraštis "Sekundė", 2013-04-27

Ar tikrai esate ramus, kad šiuo metu jūsų nestebimi nematomos akys, o vieną dieną jūsų antroji pusė netėkš ant stalo kompromituojančių nuotraukų? Esate tikras, kad verslo partneris nesužinos sumaniai slepiamų tikrųjų jūsų siekių? Savaitė, dvi ar mėnuo ir jūsų paslaptys – kaip ant delno.  

Inga KONTRIMAVIČIŪTĖ

Plačiau

Rusijoje žuvusių karių apkase – ir sagos su Vyčio ženklu. Dienraštis "Lietuvos rytas", 2013-02-09

Jau beveik metai Rusijos Pskovo srities Idricos cerkvės rūsyje guli keturių lietuvių palaikai, sudėti į plastikinius maišus. Kaip jie ten atsidūrė?

Laima LAVASTE

Plačiau

Detektyvai dirbs po įstatymo sparnu. Dienraštis "Vakarų ekspresas", 2012-08-17

Seime jau šį rudenį turėtų būti pradėtas svarstyti Privačios detektyvinės veiklos įstatymo projektas, po daugelio metų pagaliau reglamentuosiantis privačių detektyvų veiklą, iki šiol vykdytą padrikai - ja galėjo užsiimti kas nori ir daryti tai pagal savo supratimą. Įstatymo rengėjai vadina tai dideliu žingsniu į priekį, o šiuo metu privačių detektyvų veikla užsiimantys asmenys tam taip pat neprieštarauja, tačiau tikina, jog įstatymą dar reikia taisyti, kad būtų išvengta tam tikrų paslaugų išnykimo.

Eglė RUŠKUTĖ

Plačiau

Įstatymo ir nori, ir bijo. Dienraštis „Verslo žinios“, 2012-05-15 Nr. 93

Vos kelios Lietuvoje privačių detektyvų paslaugas teikiančios įmonės netrukus gali sulaukti jų veiklą reglamentuosiančio įstatymo. Verslas nuogąstauja, kad dalis detektyvų trauksis į šešėlį, dalis gali iš viso netekti teisės dirbti.

Matas MIKNEVIČIUS

Plačiau

Privatus seklys staiga gali tapti nematomu jūsų šeimos nariu. Dienraštis „Lietuvos rytas“, 2012-02-25 Nr. 46 (6409)

DEMASKAVIMAS. Populiariausias užsakymas samdomiems detektyvams – surinkti neištikimybės įrodymų

Laima LAVASTE

Plačiau

"Šerloko Holmso" sekėjas Privatus detektyvas Olegas Rimanas apie gyvenimo skaudulius. Žurnalas "Moters savaitgalis", 2011 05 26 Nr.21 (652)

Privačių detektyvų biuro vadovas Olegas Rimanas sutiko fotografuotis tik su tamsiais akiniais. Profesija įpareigoja nebūti labai matomam ir kuo mažiau šmėžuoti viešumoje.  Praskleisti paslapties skraistę – apie šeimą, pomėgius, vaikystę Olegas sutiko po ilgokų įkalbinėjimų. Bet pirmiausia  – keletas laimingai pasibaigusių gyvenimiškų istorijų.  

Daiva NORKIENĖ

Plačiau

Privatus detektyvas į miegamąjį nesilaužia. Laikraštis "Šiaulių kraštas", 2010-12-20

AKTUALUS POKALBIS Šiaulietis seklys nė iš tolo nepanašus į seklį iš knygų, kuriose jis — skrybėlėtas akiniuotis su pypke burnoje ir padidinamuoju stiklu rankoje.

Edita KARKLELIENĖ

Plačiau

Turi vertingos žemės? Bijok net savų vaikų! Dienraštis “Lietuvos rytas”, 2010-11-06 NR. 254 (6018)

Nejaugi pagrobtas žmogus?! Iš savo namų Kaišiadorių rajono Kriaučiškių kaime nežinia kur dingo ligotas pensininkas. Kilo įtarimų: jis kelias dienas slapstomas siekiant užvaldyti turtą.

Laima LAVASTE

Plačiau

Reketininkų taikinys – slapti sekso žaidimai. Dienraštis "Lietuvos rytas", 2010-08-21 NR. 189 (5953)

Reketininkų taikinys – slapti sekso žaidimai 

Vasarą ištroškusieji nuotykių ir lengvos meilės, būkite budrūs! Ko gero, jus stebi. Krizės sąlygomis pradėjo klestėti nauja verslo rūšis – atsitiktinio sekso mėgėjų reketas.

Laima LAVASTE

Plačiau

Svetimų ausų neužkimšo. Dienraštis “Lietuvos rytas”, 2010-04-28 NR. 95 (5859)

KLAUSIMAS. Nuo ko bandė apsisaugoti „Vilniaus vandenys“?

Milda KUIZINAITĖ

Plačiau

Lietuvos teisėsauga patyrė visišką fiasko. VALSTIETIS.LT. Informacinis portalas. 2010-04-24

Šiandien į paskutinę kelionę išlydimas Drąsius Kedys, kurio kūnas lygiai prieš savaitę surastas Kauno marių pakrantėje, Šlienavos apylinkėse.

Daiva NORKIENĖ

Plačiau

Lietuvoje – bandymai skverbtis į įtariamų asmenų smegenis. Dienraštis "Lietuvos rytas", 2010-02-27 NR. 47 (5811)

Nors vadinamąją Kauno pedofilijos bylą Vilniaus prokurorai ištyrė jau prieš kelias savaites, šiomis dienomis įtariamasis Andrius Ūsas vėl tirtas. Šįkart – Lietuvoje dar nauju lygmeninės balso analizės metodu.

Laima LAVASTE

Plačiau

Dingusiųjų pasaulis – klaidus ir mįslingas. Dienraštis "Lietuvos rytas", 2010-01-09 NR. 6 (5770)

Dingę. Atsisveikinę prieš kelionę ir iš jos negrįžę. Neatsisveikinę, palikę šeimą, verslą, įjungtą kompiuterį ir uždarę duris. Išskubėję į darbą ir jau 10 metų dingę. Tūkstančiai šeimų ir šįmet lauks – galbūt suskambės telefono ar durų skambutis?

Laima LAVASTE
 
Plačiau

Įnamis – ant sofos, o šeimininkė – už durų. Dienraštis "Lietuvos rytas", 2009-12-19 NR. 294 (5757)

Nedirbate, neturite pinigų, esate benamis, bet norite šiltai sutikti Kalėdas nemokėdamas nė cento?

 Laima LAVASTE

Plačiau

Privačių detektyvų biuras, „Ekskomisaras“, EB informacinis leidinys, 2009 VASARA

Žmonių yra jau tokia prigimtis, kad smalsu žinoti kuo daugiau paslapčių.Bet ši savybė dažnai ir lieka paslėpta kažkur žmogaus viduje. Egzistuoja tokios veiklos sritys, kuriose dalyvaudamas žmogus kasdien susiduria su aibe paslapčių – verslo, pavienio žmogaus, jų grupių, tam tikros veiklos ir kt. Vieni nori ką nors sužinoti, kiti siekia apsisaugoti nuo tokio sužinojimo, treti nori surasti, dar kiti – kad nesurastų.

Plačiau

Nuo vagių atakos — veiksminga apsauga, Žurnalas „Ekstra“ Nr. 24(546) 2009-06-15-21

 

Baisiau už vagis gali būti tik ugnis, nes ji sunaikina viską, o vagys palieka bent namų kampus.

Plačiau

Narkotinių medžiagų aptikimo technologija pristatyta Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje, Portalas ZEBRA 2009-05-05

UAB Privačių detektyvų biuras atstovai lankėsi Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje ir nemokamai dviem narkotinių medžiagų aptikimo metodais (aerozoliniu ir lašeliniu) patikrino ligonių gaunamas siuntas.  

Plačiau

Sukčius gainiojasi ir privatūs sekliai. Dienraštis "Lietuvos rytas" 2009-04-28 Nr. 96 (5559)

Nuo suaktyvėjusių aferistų nukentėję žmonės ne visada sulaukia pagalbos iš skurdžiai besiverčiančių pareigūnų, todėl apgavikų ar skolininkų vis dažniau imasi ieškoti samdydami detektyvus.

Plačiau

Liko ir be mašinos, ir be pinigų, Dienraštis “Lietuvos rytas” 2009-01-06

Buvęs Šilalės rajono vadovas Juozas Raudonius jau trejus metus nesulaukia 60 tūkstančių litų, kuriuos tikėjosi gauti pardavęs automobilį „Audi A8“. Pinigų nesumoka advokato padėjėjas.

 Arvydas LEKAVIČIUS


Plačiau

To dar nebuvo: privatūs detektyvai Lietuvoje seka ir žvaigdes!!! Ką jos slepia? Pramogų naujenų portalas “PANELĖ” (www.panele.lt), 2008 lapkričio 27 d.

Privatūs detektyvai būna ne tik filmuose. Jų paslaugomis naudojasi ir eiliniai mirtingieji, ir garsūs žmonės. Dažniausiai lietuviams būna smalsu, ar jų antroji pusė yra ištikima, tačiau privatūs detektyvai atsargiai žiūri į prašymus išsiaiškinti, kas kam (ne)ištikimas. Nenuostabu: kartais klientas paprasčiausiai negali patikėti, jog jo mylimasis ar mylimoji neina į kairę ir į dešinę...

Plačiau

Sekliams ir detektyvams - apynasris, Dienraštis "Respublika" 2008-11-19 Nr. 164(5614)

Daugumoje pasaulio šalių jau seniai privačių seklių ir detektyvų darbas yra reglamentuojamas įstatymais, deja, Lietuvoje iki šiol tokio teisės akto nėra. Nors šio verslo atstovai ir teisėsaugos pareigūnai neabejoja jo būtinumu, įstatymo projektas jau keleri metai dėl politinės valios stokos dūla valstybės institucijų stalčiuose.

Plačiau

Apsilankymai, FLASH INSTITUT laikraščio numeris Nr. 3, 2008 m. liepos-rugsėjo dosjė

Pirmas apsilankymas. Gražus kvartalas Vilniaus centre. Tvoros, sodai, namai. Erdvus ir plokščias. Ieškom iškabos Detektyvų biuras, bet aplink nė vieno praeivio, kurio galima būtų paklausti.

 

Plačiau

"Tėvai prieš narkotikus" pakvietė į šventę, Lietuvos policijos žurnalas "POLICIJA", 2008 sausis Nr. 1 ( 89 – 427 )

Artėjant Kalėdoms, visuomeninės organizacijos „Tėvai prieš narkotikus“ Vilniaus apskrities padalinio vadovė Žana Chiminienė su bendraminčiais policijos pareigūnais ir rėmėjais kone 100 sostinės moksleivių pakvietė į Vilniaus M. Dobužinskio vidurinę mokyklą - čia jų laukė nuotakingas koncertas ir Kalėdų senelio dovanos.

Plačiau

Privatūs detektyvai: gelbėtojai ar pažeidėjai?, Žurnalas „Veidas“ 2008.01.21 - Nr. 3

Vaikščiojant Barselonos centre žvilgsnis dažnai užkliūva už iškabos: "Privatus detektyvas". Tokių užrašų šiame Ispanijos mieste tiek pat gausu, kiek Lietuvoje prekybos centrų. Lietuvoje tokių iš toli dėmesį patraukiančių iškabų nepamatysi. Nėra ko ir stebėtis: Ispanijoje jau penkiolika metų privatus detektyvas – legali profesija, seklio darbui rengiama ir universitete, o Lietuvoje privačių detektyvų veikla vis dar nereglamentuota.

Plačiau

Tyla – gera byla, arba diagnozė: „manęs klausosi“, Lietuvos elito žurnalas „FORTUNA privata“ 2007 m. spalio mėn.

Lietuvoje veikiančioje vienoje tarptautinėje bendrovėje einant pokalbio pas vadovą, buvau paprašyta išjungti telefoną arba iki susitikimo pabaigos palikti jį sekretorei. Pasirodo, tai - ne žioplumo prevencija, jei telefonas netikėtai suskambėtų interviu metu. O vardan saugumo, idant mūsų pokalbio niekas negalėtų pasiklausyti. Šiek tiek primena filmus apie slaptuosius agentus? O gal kiek paranojišką požiūrį į pasaulį?

Plačiau

Privačių seklių klientai – pavydūs sutuoktiniai, nelaimingi įsimylėjėliai ir įtarūs darbdaviai www.DELFI.lt 2007 m. rugsėjo 16 d.

Nors privačių seklių veiklą reglamentuojančio įstatymo iki šiol nėra, internete pilna telefonų, kuriais paskambinus galima užsisakyti įvairiausias sekimo paslaugas. Tiesa, dauguma detektyvų viešumo vengia ir tikina, kad klientų jiems ir taip ...

Plačiau

"Kruvinas Spartako kelias į Lietuvą" - Lietuvos Žinios 2007 m. rugpjūčio 28 d.

Italija, XXI amžius. Pusantrų metų trukusi vergija, mafijos ir policijos draugystė, visiškas paprasto žmogaus beteisiškumas - tai ne visi įspūdžiai, kuriuos Pietų Italijoje patyrė 55 metų lietuvis Alvydas...

Plačiau

"Internetinė apgaulė: vietoj žavios blondinės - jos pamotė" - NUO...IKI... 2007 birželis

Kasdien nutinkančios istorijos dažniausiai būna toli nuo "glamūro", kurio tikimasi iš moteriško žurnalo. Tačiau gyvenimas savo pamokų pateikia visiems - nepriklausomai nuo turto ir populiarumo. Interneto pinklės, emigracija, moteriškos suktybės, moralės suvokimas - daugybė dalykų susipynė šioje tikroje istorijoje.

Plačiau

"Skaitytojų mintys - Nemaniau, kad šokėjai moka muštis" - NUO...IKI... 2007 birželis

Skaitytojos Agnės laiškas redakcijai.

Plačiau

"Paauglę persekiojo anonimas"- Lietuvos žinios 2007 m. gegužės 5 d.
Vilniaus "Sietuvos" vidurinės mokyklos moksleivė pirmas nepažįstamojo žinutes gavo prieš pat Velykas. Autorius rašė esąs 38 metų vilnietis Tomas Lavonas. "Mėgstu jaunas nekaltas mergaites, noriu su tavim permiegoti. Susitikime! Aš tave myliu", - tokios ir panašaus turinio žinutės atkeliaudavo iš nepažįstamo numerio.  


Plačiau

"Seklys miegamajame? Būna ir blogiau!" - NUO...IKI... 2007 gegužė
Lietuvoje neįteisinta privataus detektyvo profesija verčiasi dešimtys piliečių. Slapta nufilmuoti intymūs kadrai gali tapti skyrybų ir nuostolių priežastimi. Tačiau bene išradingiausiai intymias scenas fiksuoja kai kurių specialiųjų tarnybų atstovai ar suvesti sąskaitas norintys paprasti piliečiai. Vilnietis privatus seklys ir magijos meistras Olegas Rimanas tvirtina: privatūs detektyvai padeda žmonems, kai šie nebeturi jokios vilties.


Plačiau