Narkotikų testai


Apie mus
Kredo
Paslaugos fiziniams asmenims
Paslaugos verslui
Partneriai
DUK
Spaudoje
Klientų atsiliepimai
Karjera
Įmonės rekvizitai
Kontaktai
Privačios detektyvinės veiklos reglamentavimas
KONTAKTAI
Tel.: +370 5 273 17 88
Mob. tel.: +370 615 98777
El. paštas: info@detective.lt
 Visi kažką žino. Net jei tai yra kažkas ko jie patys nesupranta žiną.

Agata Kristi


Čia informuojame apie paslaugas, kurias patys ar su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai teikia dažniausiai, bet sąrašas nėra baigtinis. Jūsų situacija ar atvejis yra unikalūs, todėl paslaugos pobūdį ir kainą nustatysime tik susipažinę su aplinkybėmis. Norėdami sužinoti, kiek Jums kainuos viena ar kita paslauga, – kreipkitės į mus. Mūsų specialistai ar privatūs detektyvai įvertins situaciją ir optimalias Jūsų investicijų bei išlaidų asmeniniam saugumui ribas.

 

  • Apsauga nuo slapto klausymosi. Jums priklausančios privačios patalpos ar transporto priemonės nebūtinai yra saugios – jose gali būti slapto klausymosi priemonių, kurias įrengė norintys Jums pakenkti asmenys. Pasitelkę tam skirtą techniką bei specialius įgūdžius, su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai gali patikrinti patalpas bei transporto priemones ir rasti jose paslėptus klausymosi įrenginius. *               

Skaičiuoklė

  • Ar jūsų darbuotojai patikimi? Neretai įmonės ir bendrovės nukenčia nuo piktavalių ir nesąžiningų darbuotojų, tačiau Jūs galite to išvengti pasinaudodami su mumis bendradarbiaujančių privačių detektyvų teikiamomis darbuotojų patikimumo tikrinimo paslaugomis.
  • Padėsime apsaugoti autorių teises. Padedame autoriams užtikrinti autorių ir gretutines teises, teisę į išradimą, atradimą. Taip pat Jūsų prašymu renkame informaciją apie rinkoje esančią kontrabandinę ir piratinę produkciją.
  • Kai teisėsauga nuleidžia rankas. Apklausų duomenimis, didelė dalis gyventojų, prieš kuriuos padaroma nusikalstama veika, nesikreipia į teisėsaugos institucijas. Vidutiniškai 60 proc. į policiją nesikreipusių nukentėjusiųjų to nepadaro dėl to, kad yra įsitikinę, jog policija bejėgė. Negana to, kiek daugiau nei pusė nukentėjusiųjų, kurie vis dėlto kreipėsi į policiją, vertina šios įstaigos darbą blogai arba labai blogai. Jei nukentėjote nuo nusikalstamos veikos, su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai, sukaupę didelę darbo teisėsaugos institucijose patirtį, gali Jums padėti kvalifikuotai ieškodami bei rinkdami baudžiamajam procesui svarbią informaciją. Tai anaiptol nereiškia, kad mes tampame teisėsaugos institucijų konkurentais, veikiau bendradarbiaudami su jomis, efektyviai užtikriname Jūsų interesus.
  • Renkame informaciją, padėsiančią laimėti bylą. Jeigu Jūs ar Jūsų įmonė esate įsitraukę į civilinį ar darbo ginčą arba ginate savo interesus administracinės teisenos ar baudžiamojoje byloje, Jums gali būti naudingos privataus detektyvo paslaugos. Bendradarbiaudami su advokatais, jie rinks duomenis, kurie Jums padės siekti palankios bylos baigties.
  • Apsisaugojimas nuo skolininkų. Siekdami apsisaugoti nuo nepatikimų, nemokių partnerių ar klientų, galite investuoti į su mumis bendradarbiaujančių privačių detektyvų paslaugas, kurios suteiks informacijos apie Jus dominančios įmonės ar asmens konkurencingumą, mokumą, nesąžiningą praktiką. Tačiau jeigu rūpesčių dėl skolininkų turite jau dabar, galima Jums padėti išieškoti skolas, rasti pasislėpusius skolininkus bei dingusį ar pavogtą turtą.
  • Įvykus draudiminiam įvykiui. Įvykus draudiminiam įvykiui, ne visada aiškios visos jo aplinkybės. Draudimo bendrovės rizikuoja būti apgautos nesąžiningų draudėjų. Jūsų prašymu kartu su privačiais detektyvais imsimės mįslingų draudiminių įvykių aplinkybių tyrimo.
  • Konsultacijos. Kadangi mes ir su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai esame savo srities ekspertai, teikiame ir konsultavimo paslaugas, rengiame rekomendacijas su privačiais tyrimais, privačia detektyvine veikla susijusiais klausimais.
  • Taip pat siūlome įsigyti elektromagnetinius laukus blokuojančius mobiliojo ar išmaniojo telefono dėklus. Jie skirti apsisaugoti nuo sveikatai kenksmingos spinduliuotės, kurios poveikis jaučiamas nešiojant telefoną prie kūno, taip pat jie panaikina galimybę informacijai nutekėti per telefoną. Plačiau apie dėklus – svetainėje www.deklai.eu.

* siūlome pasinaudoti mūsų skaičiuokle, kad sužinotumėte preliminarią patalpų patikros paslaugos kainą. Kainos nurodytos darbus atliekant Vilniuje. Vykstant į kitus miestus, papildomai pridedamos kelionės išlaidos.