Narkotikų testai


Apie mus
Kredo
Paslaugos fiziniams asmenims
Paslaugos verslui
Partneriai
DUK
Spaudoje
Klientų atsiliepimai
Karjera
Įmonės rekvizitai
Kontaktai
Privačios detektyvinės veiklos reglamentavimas
KONTAKTAI
Tel.: +370 5 273 17 88
Mob. tel.: +370 615 98777
El. paštas: info@detective.lt
 Mums tylint, kalbės darbai.

Lucijus Anėjus Seneka


Čia informuojame apie paslaugas, kurias patys ar su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai teikia dažniausiai, bet sąrašas nėra baigtinis. Jūsų situacija ar atvejis yra unikalūs, todėl paslaugos pobūdį ir kainą nustatysime tik susipažinę su aplinkybėmis. Norėdami sužinoti, kiek Jums kainuos viena ar kita paslauga, – kreipkitės į mus. Mūsų specialistai ar privatūs detektyvai įvertins situaciją ir optimalias Jūsų investicijų bei išlaidų asmeniniam saugumui ribas.

 

 • Paieška. Siekiate rasti be žinios dingusį ar nežinia kur esantį giminaitį arba šeimos narį? Rinkdami informaciją apie jo dingimo aplinkybes ar buvimo vietą, su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai galės jums padėti. Paiešką vykdoma tiek Lietuvoje, tiek užsienyje - turimas platus partnerių tinklas visame pasaulyje.

 • Pasamdyto asmens sąžiningumas. Pasitaiko atvejų, kai žmonės, į savo namus įsileidę auklę, namų tvarkytoją ar slaugytoją, vėliau nukenčia dėl nepamatuoto pasitikėjimo šiuo, turėjusiu tapti artimu šeimai, asmeniu. Tačiau kam sukti galvą mėginant suprasti, ar jūsų įtarinėjimai pagrįsti, jei galite šį sunkų uždavinį pavesti su mumis bendradarbiaujantiems privatiems detektyvams? Bus atlikta neakivaizdinė tokių asmenų kontrolė. Turėdami patikimų įrodymų, kad Jūsų pasamdytas žmogus nesąžiningas, galėsite ramia širdimi su juo atsisveikinti.

 • Stebėjimas. Tėviškas ar globėjiškas nerimas neleidžia ramiai užmigti? Įtariate, kad nepilnametis Jūsų vaikas ar neveiksnus globotinis kažką nuo Jūsų slepia? Norite žinoti, kokioje aplinkoje jis leidžia laisvalaikį? Jūsų prašymu su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai galės rinkti informaciją apie Jūsų nepilnamečių vaikų (įvaikių), neveiksnių ir ribotai veiksnių asmenų, kuriems pagal įstatymus nustatyta globa ar rūpyba, elgesį, aplinką ar kitus Jus dominančius aspektus.

 • Narkotikai. Įtariate partnerį ar šeimos narį vartojant narkotines medžiagas, tačiau nenorėtumėte švaistytis nepagrįstais kaltinimais? Mūsų profesionaliai atliekami greiti aerozoliniai bei lašeliniai narkotinių medžiagų pėdsakų aptikimo ir atpažinimo testai (be kontakto su vartotoju) šioje situacijoje gali būti naudingi. Narkotikams aptikti mes naudojame naujausius garsiausių pasaulio gamintojų narkotikų aptikimo testus.

 

Šiuo metu vykdoma akcija narkotikų testams - juos siūlome už ypatingą kainą.

Plačiau - telefonu.

 

 • Sutuoktinio patikimumas. Santuoka - svarbus žingsnis, kurį žengę asmenys dalijasi ne tik vargais ir džiaugsmais, bet ir turtu, skoliniais įsipareigojimais. Jūs turite teisę žinoti, ar pretendentas (-tė) į Jūsų santuokinį gyvenimą yra patikimas (-a). Santuokos nutraukimo atveju su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai taip pat gali padėti Jums surinkti duomenis apie santuokinę neištikimybę ar kitokio pobūdžio sutuoktinio kaltę.

 • Apklausos rodo, kad didelė dalis gyventojų, prieš kuriuos padaroma nusikalstama veika, nesikreipia į teisėsaugos institucijas. Vidutiniškai 60 proc. į policiją nesikreipusių nukentėjusiųjų to nepadaro dėl to, kad yra įsitikinę policijos bejėgiškumu. Negana to, kiek daugiau nei pusė nukentėjusiųjų, kurie vis dėlto kreipėsi į policiją, vertina jos darbą blogai arba labai blogai. Jei nukentėjote nuo nusikalstamos veikos, su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai, sukaupę didelę darbo teisėsaugos institucijose patirtį, gali Jums padėti kvalifikuotai ieškodami bei rinkdami baudžiamajam procesui svarbią informaciją. Tai anaiptol nereiškia, kad tampame teisėsaugos institucijų konkurentais, veikiau bendradarbiaudami su jomis, efektyviai užtikriname Jūsų interesus.

 • Informacija kitokio pobūdžio byloms. Jei ginčo šalis nori laimėti bylą, ji kartu su advokatais pati turi surinkti reikalavimus ir argumentus pagrindžiančius įrodymus. Tai labiausiai būdinga civiliniams ginčams, darbo ginčams bei administracinės teisenos byloms. Su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai gali tapti Jūsų pagalbininkais ir bendradarbiaudami su Jūsų advokatu rinkti ginčo baigčiai svarbius duomenis.

 • Nepakliūkite sukčiams į nagus! Susižavėję patraukliais įdarbinimo agentūrų ar įvairių įmonių pasiūlymais, rizikuojate būti apgautas. Leiskite Jums padėti - su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai gali patikrinti įmonės ar asmens, iš kurio ketinate įsigyti nekilnojamojo turto, patikimumą, kad žinotumėte, ar su jais verta turėti reikalų.

 • Apsauga nuo slapto klausymosi. Jums priklausančios privačios patalpos ar transporto priemonės nebūtinai yra saugios – jose gali būti slapto klausymosi priemonių, kurias įrengė norintys Jums pakenkti asmenys. Pasitelkę tam skirtą techniką bei specialius įgūdžius,  su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai gali patikrinti patalpas bei transporto priemones ir rasti jose paslėptus klausymosi įrenginius.*

Skaičiuoklė

 • Konsultacijos. Kadangi mes ir su mumis bendradarbiaujantys privatūs detektyvai esame savo srities ekspertai, teikiame ir konsultavimo paslaugas, rengiame rekomendacijas su privačiais tyrimais, privačia detektyvine veikla susijusiais klausimais. 

 • Taip pat siūlome įsigyti elektromagnetinius laukus blokuojančius mobiliojo ar išmaniojo telefono dėklus. Jie skirti apsisaugoti nuo sveikatai kenksmingos spinduliuotės, kurios poveikis jaučiamas nešiojant telefoną prie kūno, taip pat jie panaikina galimybę informacijai nutekėti per telefoną. Plačiau apie dėklus – svetainėje www.deklai.eu

* siūlome pasinaudoti mūsų skaičiuokle, kad sužinotumėte preliminarią patalpų patikros paslaugos kainą. Dėl automobilio patikros kainos prašome kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu, nurodant automobilio modelį ir pagaminimo metus arba valstybinį numerį. Kainos nurodytos darbus atliekant Vilniuje. Vykstant į kitus miestus, papildomai pridedamos kelionės išlaidos.