Narkotikų testai


Apie mus
Kredo
Paslaugos fiziniams asmenims
Paslaugos verslui
Partneriai
DUK
Spaudoje
Klientų atsiliepimai
Karjera
Įmonės rekvizitai
Kontaktai
Privačios detektyvinės veiklos reglamentavimas
KONTAKTAI
Tel.: +370 5 273 17 88
Mob. tel.: +370 615 98777
El. paštas: info@detective.lt
 Visi kažką žino. Net jei tai yra kažkas ko jie patys nesupranta žiną.

Agata Kristi


Padėjote, kiek galėjote ir Jums ačiū už viską. Be Jūsų būtų buvę tikrai sunkiau. Visokeriopos sėkmės Jums!

Vaida, Lietuva Mano dukra buvo labai laiminga, kad surado savo brolį. Dar kartą dėkoju už paslaugą. Aš nežinau, ar Jūsų darbe būna daug momentų, kada žmonės yra Jums dėkingi, bet šiuo atveju Jus suteikėte daug džiaugsmo mano dukrai, ji man sakė, kad čia yra geriausia dovana, kokią aš jai galėjau
padovanoti. O man irgi nuslinko akmuo nuo širdies, nes visą laiką apie tai galvojau. Aš labai daug mačiau laidų per JAV televiziją, kuriose žmonės nori rasti savo artimuosius. Kraujo ryšiai yra labai stiprūs, ir sunku tą ignoruoti arba stengtis tai užmiršti.

Rūta, LietuvaDėkui už puikų darbą – prisipažinsiu, nesitikėjau, kad man pateiksite tai... Buvo malonu su Jumis turėti reikalų.

Saulius, Airija


Ačiū Jums, Jūsų kolegoms už atliktą darbą, kuris buvo tikrai painus ir sudėtingas. Taip pat esu dėkinga Jums už nuotrauką, kapinių duomenis. Labai skaudi man ši informacija, aš pavėlavau, per vėlai pradėjau paiešką. Esu dėkinga Jums už Jūsų laiškus, kuriuos man taip aktyviai rašėte, už Jūsų sugaištą laiką dėl manęs.

Aldona, Lietuva


Įspūdingiausia šioje istorijoje man pasirodė Jūsų profesionalumas, greitis, konkretumas. Neveltui esate geriausias privatus detektyvas Lietuvoje. Labai Jums noriu padėkoti už šią "operaciją" ir linkiu kuo geriausios kloties profesiniame ir asmeniniame gyvenime.


Nuoširdžiai

Dalius V., Kaunas