Narkotikų testai


Apie mus
Kredo
Paslaugos fiziniams asmenims
Paslaugos verslui
Partneriai
DUK
Spaudoje
Klientų atsiliepimai
Karjera
Įmonės rekvizitai
Kontaktai
Privačios detektyvinės veiklos reglamentavimas
KONTAKTAI
Tel.: +370 5 273 17 88
Mob. tel.: +370 615 98777
El. paštas: info@detective.lt
 Mums tylint, kalbės darbai.

Lucijus Anėjus Seneka


Šiame skyriuje pateikiami dažniausiai mūsų svetainėje užduodami klientų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Nemažai atsakymų  galite surasti patys 2016-01-01 įsigaliojusiame LR Privačios detektyvinės veiklos įstatyme.


1. Ar yra galimybė įsidarbinti Jūsų biure, kokie reikalavimai keliami pretendentams?

Patyrusiems, veikliems, sąžiningiems kriminalinės policijos ir jai giminingų struktūrų buvusiems pareigūnams. Į šį klausimą svetainėje nurodytais telefonais mielai atsakys mūsų biuro vadovas Olegas Rimanas. Plačiau apie tai - svetainės skiltyje Karjera.

2. Kiek kainuoja dingusio be žinios žmogaus paieška?

Tai priklauso nuo dingimo vietos, laiko, aplinkybių, nuo darbo apimties, nuo būtinumo paieškos tikslais vykti už Vilniaus ribų ir kt. Teikiant šią paslaugą Vilniuje, privataus detektyvo minimali paslaugos kaina apie 250 EUR.

3. Įtariu, kad mano duktė gali būti įtraukta į netinkamą draugiją ar net į nusikalstamą judėjimą (sektą). Ar galima tai nustatyti? Kiek kainuoja tokia paslauga ir ar galima to nerodyti per televiziją?

Tokios informacijos patikrinimas įmanomas, tik jo būdai gali būti skirtingi. Nustatyti paslaugos kainą galima tik kompleksiškai įvertinus visą jau turimą informaciją. Teikiant šią paslaugą Vilniuje, minimali kaina apie 300 EUR. Apie televiziją apskritai galima nekalbėti, nes konfidencialumas yra vienas iš darbo principų.

4. Reikalingas privatus detektyvas Kaune. Ar įmanoma Kaune susitikti ir aptarti man rūpimus klausimus?

Įmanoma, ir ne tik Kaune, bet iš anksto telefonu su mumis bendradarbiaujantiems privatiems detektyvams turėtumėte bent glaustai išdėstyti savo problemą, nes ne visas sprendžiame. Jūs taip pat turėsite padengti kelionės iki susitikimo vietos išlaidas.

5. Reikalingos privataus detektyvo paslaugos užsienyje. Ar atliekate darbus užsienyje?

Priklausomai nuo darbų pobūdžio, darbus užsienyje atliekame patys arba pasitelkiame partnerius įvairiose pasaulio šalyse.

6. Kiek kainuotų paslauga „pasekti“ neištikimą vyrą? Informacija reikalinga rengiantis skyryboms, turto dalyboms.

Jūsų minimas „sekimo“ būdas – ne pats tinkamiausias, nes galima pažeisti kito asmens privatumą. Be to, tokių ir kitų panašių opių klausimų negvildename elektroniniuose laiškuose. Jei norite aptarti problemą ir galimus jos sprendimo būdus, prašome paskambinti mūsų svetainėje nurodytais telefonais. Galite nurodyti savo telefono numerį ir mes paskambinsime Jums dėl nemokamos pirmosios konsultacijos mūsų biure, kurios metu su mumis bendradarbiaujantis privatus detektyvas išsamiau aptartų visas detales ir paslaugų kainą.


7. Ar galite pasirūpinti galimų informacijos nutekėjimo kanalų „perdengimu“ svarbaus verslo pasitarimo metu ir kiek tai kainuoja?

Tokia galimybė yra, šios paslaugos kaina priklauso nuo išorinių veiksnių ir patalpos(-ų) parametrų, lemiančių technikos, skirtos informacijos nutekėjimo prevencijai, poreikį. Išklausę Jūsų poreikius, bus parengtas reikalingų priemonių projektas ir sąmata.

8. Kiek kainuoja patikrinti 21 kv. m patalpą, ar joje nėra slaptų klausymosi priemonių?

Siūlome paskambinti mums telefonu ir atsakyti į papildomus klausimus, nuo kurių priklauso tokios paslaugos kaina arba pasinaudoti svetainėje esančia skaičiuokle, kuri pagal Jūsų pateiktus patalpos(-ų) parametrus apskaičiuoja preliminarią patikros kainą. Privatūs detektyvai tikrai jums padės.